Po konwencji PiS idzie za ciosem. Beata Szydło spotkała się z górnikami, partia pokazała spot z kandydatką na premiera

PiS już dzień po konwencji pokazał spot z Beatą Szydło.
PiS już dzień po konwencji pokazał spot z Beatą Szydło. Fot. Zrzut ekranu z youtu.be/5OLoOvwe_MY
Sobotnia konwencja PiS na Torwarze miała przyćmić konwencję programową PO i udało się. O ile jednak politycy PO rozjechali się do domów, by kontynuować weekend, Beata Szydło ruszyła do pracy - spotkała się górnikami z kopalni "Brzeszcze". W niedzielę rano opublikowano z kolei spot z kandydatką na premiera, który zapowiada, że kampania będzie oparta na słuchaniu Polaków.


Sobotnie konwencje PiS i PO to początek kampanii wyborczej. Pierwsze starcie wygrała partia Jarosława Kaczyńskiego, której udało się przyćmić to, co mówiła Ewa Kopacz. Prawo i Sprawiedliwość wygrało nie tylko w walce na konwencje, ale także na aktywność po nich. Politycy PO, z Ewą Kopacz na czele, rozjechali się do domów i słuch o nich zaginął.
Beata Szydło też pojechała do domu, ale po drodze wstąpiła jeszcze do kopalni Brzeszcze w swojej rodzinnej gminie i porozmawiała ze związkowcami. Pokazała w ten sposób nie tylko, że jest aktywna, ale że zapowiedzi o oparciu kampanii na rozmowach z Polakami są realizowane od samego jej początku.
Zapowiada to także spot, który partia Jarosława Kaczyńskiego opublikowała w niedzielny poranek. To kilka scenek rozmawiających ze sobą ludzi. Wśród nich jest także Beata Szydło w otoczeniu pracowników jakiegoś zakładu. – Chcemy usłyszeć, co do nas mówicie, żeby dobrze dla was pracować. Dobra zmiana zaczyna się od słuchania. Spotkajmy się w drodze – mówi w spocie kandydatka PiS na premiera.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...
[b]Ordo Iuris wzięło na celownik fundacje równościowe[/b]. Zasypało je lawiną pism

Ordo Iuris wzięło na celownik fundacje równościowe. Zasypało je lawiną pism

Joanna Scheuring-WielgusJoanna Scheuring-Wielgus

Procedowany projekt ustawy o powołaniu Komisji, która ma się zająć problemem pedofilii, to nic innego jak ściema, zasłona dymna i pozorowane działanie. Po pierwsze od tej komisji de facto nic nie zależy, nie ma żadnych sprawczych kompetencji, które pozwoliłyby na penalizowanie przestępców seksualnych, którzy dopuszczają się czynów seksualnych na niepełnoletnich.

Mazurek przyłapana na zdjęciu z Berlusconim. [b]Polacy nie zostawili na niej suchej nitki[/b]

Mazurek przyłapana na zdjęciu z Berlusconim. Polacy nie zostawili na niej suchej nitki