Nastolatek okaleczył twarz, bo chciał wyglądać jak Popek. Krwawymi zdjęciami chwali się w sieci

Karol z Kalisza okaleczył twarz, żeby upodobnić się do swojego idola.
Karol z Kalisza okaleczył twarz, żeby upodobnić się do swojego idola. Facebook.com/Karol-Sekuła
Popek Monster to raper, który oprócz tego, że tworzy muzykę, ma charakterystyczną twarz. Ma na niej skaryfikację na jednym z policzków. Popek współtworzy zespół Gang Albanii, który cieszy się sporą popularnością. Niektórzy fani mocno inspirują się swoim idolem. Na tyle mocno, że próbują naśladować jego wygląd - jeden z fanów postanowił się okaleczyć, żeby upodobnić się do swojego idola.


Zdjęcie fana, który zrobił sobie skaryfikację jak Popek pojawiły się na Facebooku. Widać na nim chłopaka, który ma zakrwawioną twarz. Młody fan wrzucił do sieci makabryczne zdjęcia z okaleczania i tego, jak wygląda już po krwawym zabiegu.
Nastolatek z Kalisza chciał w ten sposób wyrazić swój podziw dla rapera. O "wyczynie" chłopaka błyskawicznie zrobiło się głośno. Popek nie skomentował zachowania nastolatka, zrobili to za niego internauci, którzy nie szczędzą chłopakowi krytycznych uwag.

WYWIAD Z POPKIEM 2 !!!!!!

Posted by Karol Sekula Popek z Kalisza OficjalnyFanPage on 12 lipca 2015
"Tracę wiarę w ludzi, szczególnie że widzę coraz więcej takich jak ten.. ludzi którzy nic nie osiągnęli i próbują pokazać się w ten sposób. Na tym zdjęciu widzę człowieka który potrzebuje pomocy i uwagi... więc apel do jego znajomych, nie pomagajcie mu w okaleczaniu, lecz pomagajcie w opamiętaniu się.." – pisze jeden z internautów.
Nie wszyscy jednak potępiają chłopaka. Wśród komentarzy dominują głosy potępienia, ale są również tacy, którzy stają w jego obronie i doceniają jego odwagę. W sieci powstało już kilka stron inspirowanych tym, co zrobił fan Popka, gdzie toczą się gorące dyskusje na temat jego skaryfikacji.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...