RELACJA ZAKOŃCZONA

Tutaj można obejrzeć zapis Facebook Live z Andrzejem Dudą

Posted by Andrzej Duda on 6 sierpnia 2015

Duda kończy rozmowę z internautami: To pierwszy raz, ale nie ostatni

WAŻNE

Duda: Polacy za granicą już raz zostali oszukani, przez kandydata na premiera w 2007 roku

- Odpowiem na część pytań, na wszystkie nie zdążę, bo mam jeszcze inne zobowiązania w tej kampanii, spotkanie z rodziną, która przyjechała, która mocno mnie wspierała - usprawiedliwił się Andrzej Duda.

Nowego prezydenta pytano o to, jak chce zachęcić Polaków mieszkających za granicą do powrotu. - Nie będę przekonywał siedząc tutaj i mówiąc "wracajcie", bo oni już raz zostali tak oszukani, w 2007 r., przez kandydata na premiera - mówił Duda. - Tutaj trzeba stworzyć takie warunki, żeby ci młodzi ludzie mogli tu wrócić - dodawał.

- Będę robił wszystko, by wiedza o Żołnierzach Wyklętych była obowiązkowym elementem nauczania historii w szkołach - zapowiedział prezydent Duda.

Andrzej Duda zaczął odpowiadać na pytania

Z kilkuminutowym opóźnieniem Andrzej Duda zaczął odpowiadać na pytania internautów. Do 19.30 było ich prawie 2800.

Internauci: Krzyż smoleński wrócił pod Pałac

O 19.30 Facebook Live z Andrzejem Dudą

Zapraszam do zadawania pytań w komentarzach pod tym wpisem. Na kilka z nich o godz. 19:30 odpowiem podczas transmisji video na żywo z Pałacu Prezydenckiego.

Posted by Andrzej Duda on 6 sierpnia 2015

Duda: Powoli tracimy nasz kraj

Andrzej Duda
prezydent

Możemy utracić, może nie gwałtownie, bo tracimy powoli. Tracimy powoli nasz kraj, wtedy kiedy znikają kolejne instytucje kultury, połączenia komunikacyjne, szkoły, muzea, domy kultury Czytaj więcej