"Mały plastikowy obrażalski laluś!" – ostre słowa Jacka Poniedziałka o prezydencie, wywołały w internecie burzę

Mocne słowa aktora o Andrzeju Dudzie, wywołały w internecie burzę.
Mocne słowa aktora o Andrzeju Dudzie, wywołały w internecie burzę. Fot. Albert Zawada / Agencja Gazeta
Aktor Jacek Poniedziałek po raz kolejny ostro wypowiedział się o Andrzeju Dudzie. Na swoim Facebooku umieścił wpis, w którym odniósł się między innymi do słynnego już braku przywitani się z premier Ewą Kopacz – Niepodanie ręki kobiecie, do tego premierowi kraju, którego jest się prezydentem to chamstwo, prostactwo i gówniarstwo – napisał.


Mocne słowa
Poniedziałek ocenił wygraną Dudy, jako zaskoczenie dla „pisowskich PR-owców” i samego prezydenta. Według aktora skupia on w sobie „wszystkie najgorsze cechy ludzi tej paranoidalnej formacji: mściwość, małostkowość, mentalny przerost grasicy, obrażalstwo, dzielenie na gorszych i lepszych, lizusostwo.” Nie podoba mu się także, jak napisał „donosicielstwo do obcego państwa”, no i przede wszystkim niepodanie ręki premier Ewie Kopacz. Jak podsumował, Duda to "mały plastikowy obrażalski laluś".

W tym plastikowym wytworze pisowskich PR-owców, który został prezydentem przez pomyłkę (bo nikt mi nie powie, że ktoś z nich wierzył w sukces Dudy, i że on sam nie był skrajnie zaskoczony wygraną) jak w soczewce skupiają się wszystkie najgorsze cechy ludzi tej paranoidalnej formacji: mściwość, małostkowość, mentalny przerost grasicy, obrażalstwo, dzielenie na gorszych i lepszych, lizusostwo. A teraz jeszcze donosicielstwo do obcego państwa! Niepodanie ręki kobiecie, do tego premierowi kraju, którego jest się prezydentem to chamstwo, prostactwo i gówniarstwo. Mały plastikowy obrażalski laluś!

Facebook zadrżał
Jego wypowiedź szybko wywołała w internecie burzę. Post polubiło ponad 1,5 tysiąca osób, ale komentarze pod nim były bardzo podzielone: „I kto tu jest lalusiem? Świat to nie tefałen, tokefem czy gazetka... Żyjesz pan w małym, pomijalnym, "mejnstrimowym", lewackim światuniu. Wracaj pan do jednej z knajpek przy Placu Zbawiciela i tam głoś swoje "mądrości”; „Eksperci, pomyłki przy wyborach, chamstwo, buractwo, gówniarstwo,mentalny przerost grasicy-co tam było jeszcze?Cos mało tym razem.A teraz niech pan spojrzy w lustro.I co pan zobaczył?”; "Złej baletnicy przeszkadza rąbek u spódnicy" - sporo tu patrzę frustratów. Dni Kopacz i Jej śmiesznego rządu są policzone i tyle w temacie.”

Jak wskazuje profil aktora, nie tylko w komentarzach ludzie postanowili wejść z nim w dyskusję. Poniedziałek zamieścił zdjęcie prywatnej wiadomości, która kończy się słowami: „nie podskakuj”. Kto inny napisał do niego: „Naprawdę uważasz że zjadłeś wszystkie rozumy? Plując na Prezydenta tak naprawdę sobie wystawiasz świadectwo żałosny lewacki bucu.”

Opinia bez zmian
Nie była to pierwsza publiczna krytyka, jakiej Jacek Poniedziałek poddał Andrzeja Dudę. O wcześniejszych jego wypowiedziach pisaliśmy już w naTemat. Kilka miesięcy temu aktor napisał: "Duda to Kaczyński, a Kaczyński to smoleńskie szaleństwo, władza Rydzyka i księdza Oko, katolicki skansen w stylu Iranu, niszczenie wolności mediów i wolności tworzenia". Jak widać zdania nie zmienił.

Napisz do autorki: katarzyna.milkowska@natemat.pl

Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...
O TYM SIĘ MÓWI 0 0"Staram się z moimi kolegami". Czyli po czym widać, że Duda już prowadzi kampanię prezydencką
Bellona 0 0Nieznana historia kontrowersyjnego marszałka. "Spowiedź Śmigłego" to inne spojrzenie na jego życie
0 0Cyfrowi kryminaliści spuszczają nam spory łomot. "Ale mamy coś, czego nie mają oni"

MAMADU

0 0Rodzicielska wpadka prezesa PSL? Panie Władysławie, czas posłuchać internautów!
0 0Jakie wesele – takie małżeństwo? Od tej rzeczy zależy, jak długo będziecie razem

POLECAMY

KINO 0 0Widziałem ostatni film Piotra Woźniak-Staraka. Aż trudno uwierzyć, że to polska produkcja
0 0"Daleko mi do ideału, ale lubię pomagać ludziom". Rinke Rooyens o nowym programie i ojcostwie
SPOŁECZEŃSTWO 0 0"Cierpią w samotności". Codziennie 12 polskich mężczyzn popełnia samobójstwo
0 0"Syn chce być na zaprzysiężeniu, a ma zakaz wstępu". Jest decyzja Sejmu ws. Hartwicha
0 0"Prosili: zróbcie coś dla moich dzieci". Ta partia czekała 15 lat, żeby dostać się do Sejmu
0 0Ambasada w Szwecji Nobla dla Tokarczuk prawie nie dostrzegła. Spec od żużla zajmuje się tam kulturą