"Mały plastikowy obrażalski laluś!" – ostre słowa Jacka Poniedziałka o prezydencie, wywołały w internecie burzę

Mocne słowa aktora o Andrzeju Dudzie, wywołały w internecie burzę.
Mocne słowa aktora o Andrzeju Dudzie, wywołały w internecie burzę. Fot. Albert Zawada / Agencja Gazeta
Aktor Jacek Poniedziałek po raz kolejny ostro wypowiedział się o Andrzeju Dudzie. Na swoim Facebooku umieścił wpis, w którym odniósł się między innymi do słynnego już braku przywitani się z premier Ewą Kopacz – Niepodanie ręki kobiecie, do tego premierowi kraju, którego jest się prezydentem to chamstwo, prostactwo i gówniarstwo – napisał.


Mocne słowa
Poniedziałek ocenił wygraną Dudy, jako zaskoczenie dla „pisowskich PR-owców” i samego prezydenta. Według aktora skupia on w sobie „wszystkie najgorsze cechy ludzi tej paranoidalnej formacji: mściwość, małostkowość, mentalny przerost grasicy, obrażalstwo, dzielenie na gorszych i lepszych, lizusostwo.” Nie podoba mu się także, jak napisał „donosicielstwo do obcego państwa”, no i przede wszystkim niepodanie ręki premier Ewie Kopacz. Jak podsumował, Duda to "mały plastikowy obrażalski laluś".

W tym plastikowym wytworze pisowskich PR-owców, który został prezydentem przez pomyłkę (bo nikt mi nie powie, że ktoś z nich wierzył w sukces Dudy, i że on sam nie był skrajnie zaskoczony wygraną) jak w soczewce skupiają się wszystkie najgorsze cechy ludzi tej paranoidalnej formacji: mściwość, małostkowość, mentalny przerost grasicy, obrażalstwo, dzielenie na gorszych i lepszych, lizusostwo. A teraz jeszcze donosicielstwo do obcego państwa! Niepodanie ręki kobiecie, do tego premierowi kraju, którego jest się prezydentem to chamstwo, prostactwo i gówniarstwo. Mały plastikowy obrażalski laluś!

Facebook zadrżał
Jego wypowiedź szybko wywołała w internecie burzę. Post polubiło ponad 1,5 tysiąca osób, ale komentarze pod nim były bardzo podzielone: „I kto tu jest lalusiem? Świat to nie tefałen, tokefem czy gazetka... Żyjesz pan w małym, pomijalnym, "mejnstrimowym", lewackim światuniu. Wracaj pan do jednej z knajpek przy Placu Zbawiciela i tam głoś swoje "mądrości”; „Eksperci, pomyłki przy wyborach, chamstwo, buractwo, gówniarstwo,mentalny przerost grasicy-co tam było jeszcze?Cos mało tym razem.A teraz niech pan spojrzy w lustro.I co pan zobaczył?”; "Złej baletnicy przeszkadza rąbek u spódnicy" - sporo tu patrzę frustratów. Dni Kopacz i Jej śmiesznego rządu są policzone i tyle w temacie.”

Jak wskazuje profil aktora, nie tylko w komentarzach ludzie postanowili wejść z nim w dyskusję. Poniedziałek zamieścił zdjęcie prywatnej wiadomości, która kończy się słowami: „nie podskakuj”. Kto inny napisał do niego: „Naprawdę uważasz że zjadłeś wszystkie rozumy? Plując na Prezydenta tak naprawdę sobie wystawiasz świadectwo żałosny lewacki bucu.”

Opinia bez zmian
Nie była to pierwsza publiczna krytyka, jakiej Jacek Poniedziałek poddał Andrzeja Dudę. O wcześniejszych jego wypowiedziach pisaliśmy już w naTemat. Kilka miesięcy temu aktor napisał: "Duda to Kaczyński, a Kaczyński to smoleńskie szaleństwo, władza Rydzyka i księdza Oko, katolicki skansen w stylu Iranu, niszczenie wolności mediów i wolności tworzenia". Jak widać zdania nie zmienił.

Napisz do autorki: katarzyna.milkowska@natemat.pl

Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...
[b]Ordo Iuris wzięło na celownik fundacje równościowe[/b]. Zasypało je lawiną pism

Ordo Iuris wzięło na celownik fundacje równościowe. Zasypało je lawiną pism

Joanna Scheuring-WielgusJoanna Scheuring-Wielgus

Procedowany projekt ustawy o powołaniu Komisji, która ma się zająć problemem pedofilii, to nic innego jak ściema, zasłona dymna i pozorowane działanie. Po pierwsze od tej komisji de facto nic nie zależy, nie ma żadnych sprawczych kompetencji, które pozwoliłyby na penalizowanie przestępców seksualnych, którzy dopuszczają się czynów seksualnych na niepełnoletnich.

Mazurek przyłapana na zdjęciu z Berlusconim. [b]Polacy nie zostawili na niej suchej nitki[/b]

Mazurek przyłapana na zdjęciu z Berlusconim. Polacy nie zostawili na niej suchej nitki