5 elementów męskiej garderoby, które powinny być zakazane. Jeśli masz je w szafie - wyrzuć!

Czego nie wypada nosić mężczyźnie?
Czego nie wypada nosić mężczyźnie? Fot. P.Zwierzchowski / Agencja Gazeta
Są takie ubrania, które na każdym wyglądają źle. Nie ma znaczenia, czy noszący je mężczyzna jest przystojny, dobrze zbudowany czy bardzo zadbany. Te elementy garderoby może i są wygodne, ale na tym ich zalety się kończą.


Koszulka bez rękawów nie dla panów

Przykro nam panowie. W upalne lato trzeba nosić się jak najbardziej przewiewnie, ale koszulka bez ramiączek nie wygląda fajnie. Tank top dobrze wygląda na modelu albo tancerzu z teledysku, ale w "realu" – niekoniecznie. Spod pach wystają włosy. Okazuje się, że ramiona nie są umięśnione. Czasem taka koszulka podkreśla też "dywan na plecach" i pryszcze.

Spodnie dresowe do połowy łydki

Te spodnie wymyślił chyba chory umysł. Są skierowane do sportowców, ale trudno uwierzyć, że są wygodne. Chyba do łowienia ryb. Męska łydka wygląda w nich na zabiedzoną, do kompletu brakuje jeszcze sandałów i czarnych skarpet. Wersja hard core - ortalionowe dresy 3/4.

Skąpe kąpielówki

To koszmar z polskich plaż. Takim kąpielówkom mówimy stanowcze "nie"! Mężczyźni wyglądają w nich, jakby byli nadzy. Nie ukrywają niczego. Trudno uwierzyć, że czują się komfortowo. Czy nie można kupić sobie spodenek kąpielowych?

Sportowe sandały

Dużo mówi się, że Polacy są mistrzami skarpet do sandałów. Według nas, to nie skarpety są winne, a sandały! Zdaję sobie sprawę z tego, że w lato ciężko wytrzymać w adidasach, ale lepiej wyglądają już zwykłe sportowe klapki. O japonki nie prosimy, bo mężczyźni ich nienawidzą. Ale sportowe sandały wyglądają jak małe czołgi. Fuj.

Czarne skarpety frotte

To zdjęcie mówi wszystko. Na czarnych i granatowych skarpetach frotte widać każdy paproch. Po dwóch praniach blakną. Wyciągają się, przecierają, wyglądają po prostu nieapetycznie. Ściśnięta nimi łydka zdaje się krzyczeć o pomoc.

Napisz do autorki: barbara.kaczmarczyk@natemat.pl

Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...
dadHERO 0 0Prawie półtora miliona złotych na polską planszówkę. Skąd ten sukces gry "Beyond Humanity:Colonies"?
JANDA 0 0Kremy z kolagenem: nie bierz pierwszego lepszego. To skomplikowany składnik
WYWIAD 0 0Dlaczego faceci nie chcą seksu. Seksuolożka wylicza powody i radzi, jak to zmienić
0 0Słynna fabryka ogłasza zwolnienia grupowe. Miśnieńska porcelana walczy o przetrwanie
O TYM SIĘ MÓWI 0 0"Maska opadła". PiS szuka pieniędzy na swoje obietnice. Oto gdzie wszyscy za nie zapłacimy
0 0Zdrojewski "chlapnął" o jedno zdanie za dużo. PO odcięła się od jego słów