"Fronda": zmarły 30 lat temu ksiądz-zielarz z Elbląga przepowiedział inwazję uchodźców na Europę

Czesław Klimuszko przewidział inwazję uchodźców?
Czesław Klimuszko przewidział inwazję uchodźców? HipnozaSwiadomosc Wolnosc/YT
Coraz więcej uchodźców przybywa do Europy, a przy okazji głosy mówiące o inwazji muzułmanów stają się silniejsze i częstsze. Czyżby pewien ksiądz, który zmarł przed ponad trzydziestu laty, tę inwazję przewidział?


Portal Fronda.pl przypomniał dziś tekst sprzed kilku miesięcy, mówiący o ojcu Czesławie Klimuszce – polskim franciszkaninie, zielarzu i jasnowidzu. Ojciec Klimuszko miał przewidzieć wybór Karola Wojtyły na papieża, oraz datę śmierci prymasa polski, kard. Augusta Hlonda.

Jednak dziś nie o przepowiednie dotyczące przeszłości chodzi, a o te, dotyczące teraźniejszości. Jedna z wizji o. Klimuszki rzekomo traktowała bowiem o obecnym kryzysie z uchodźcami, jaki dotyka Europę.

Tak mówił przed ponad trzydziestoma laty o swojej wizji, franciszkanin o. Czesław Klimuszko:
o. Czesław Klimuszko

Widziałem żołnierzy przeprawiających się przez morze na takich małych, okrągłych stateczkach, ale po twarzach widać było, że to nie Europejczycy. Widziałem domy walące się i dzieci włoskie, które płakały. To wyglądało jak atak niewiernych na Europę. Wydaje mi się, że jakaś wielka tragedia spotka Włochy. Część buta włoskiego znajdzie się pod wodą. Wulkan albo trzęsienie ziemi? Widziałem sceny jak po wielkim kataklizmie. To było straszne.

O tym, czy powyższe słowa się ziszczą, będziemy mogli przekonać się już w niedalekiej przyszłości...

Źródło: Fronda.pl

Napisz do autora: jakub.rusak@natemat.pl

Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...