Internet ma dość lasek w sportowych legginsach. Oddychające koszulki tylko na siłownie, nie noście tego na mieście!

Kawa w strojach sportowych.
Kawa w strojach sportowych. screen z YouTube
Nie zwracamy na to uwagi, ale chyba każdy z nas chociaż przez chwilę miał do czynienia z taką osobą. Teraz ją zdemaskowano. Ciągle chodzi w ciuchach sportowych, ale nie biega, nie jest na siłowni. Raczej widzimy ją w sklepie, u fryzjerki, na kawie z koleżanką. Zawsze w markowych, sportowych ciuchach z oddychającego materiału.


Australijski program komediowy autorstwa braci Van Vuuren wyśmiewa głupoty społeczeństwa. Kpili już z hipsterów, teraz przyszła pora na kobiety, które każdą wolną od pracy chwilę spędzają w legginsach, butach adidasach, topach podtrzymujących biusty i wchłaniających pot opaskach. W realizacji parodii pomogła grupa komediowa Skit Box.
Może od czasu do czasu się przebiegną, ale nie za często. Czasem chodzą na siłownię – ale to i tak nie jest usprawiedliwienie dla sportowego stroju 24 godziny na dobę. Na siłowniach są przecież szatnie, w których każdy człowiek o zdrowych zmysłach się przebiera. Takie kobiety widywane są na plotkach przy kawie – wtedy cała grupa ubrana jest na sportowo. Może się wydawać, że zakupy to sport, bo w supermarketach również sportsmenki pchają wózki z produktami.
Kult sprawnego ciała jest wszechobecny. W internecie atakują nas umięśnione i bardzo szczupłe trenerki fitness, należy jeść zdrowo i lekko. Ci, którzy nie mają w sobie tyle samozaparcia, żeby codziennie ćwiczyć, mogą chociaż udawać. Bo z jakiego innego powodu ktoś może wydawać krocie na profesjonalną odzież, jeśli nie ma zamiaru ćwiczyć?
Twórcy klipu twierdzą, że ten trend jest coraz bardziej powszechny. Z pewnością odczuwają to popularne koncerny produkujące odzież sportową. Nawet takie marki, jak H&M mają osobny dział z ciuchami, które może nie są najwyższej jakości, ale świetnie imitują profesjonalne "active wear".

Napisz do autorki: barbara.kaczmarczyk@natemat.pl

Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...
Zaskoczenie po klęsce Szydło. [b]Kaczyński o tym, że Merkel zadzwoniła z przeprosinami[/b]
O TYM SIĘ MÓWI

Zaskoczenie po klęsce Szydło. Kaczyński o tym, że Merkel zadzwoniła z przeprosinami

"Ludzie homoseksualni w przemowach pracowników Pańskiej organizacji są odczłowieczani, dehumanizowani, pozbawiani twarzy i uczuć. Przypisywane są nam nie tylko zbrodnicze intencje, również naszemu życiu odbierana jest jego pełnowartościowość i godność".

Oficjalnie: PSL podjęło ostateczną decyzję ws. wyborów. [b]Gorzkie słowa Kosiniaka-Kamysza[/b]
DZIEJE SIĘ

Oficjalnie: PSL podjęło ostateczną decyzję ws. wyborów. Gorzkie słowa Kosiniaka-Kamysza