Uchodźcy zgwałcili grupowo młodą działaczkę na rzecz zniesienia granic. Koledzy z organizacji zmusili ją, by milczała

Przybysze z Afryki zgwałcili młodą włoską aktywistkę lewicowa. Jej przyjaciele zmusili ją do milczenia, by nie szkodziła wizerunkowi uchodźców.
Przybysze z Afryki zgwałcili młodą włoską aktywistkę lewicowa. Jej przyjaciele zmusili ją do milczenia, by nie szkodziła wizerunkowi uchodźców. Fot. Attila JANDI / Shutterstock.com
Oto kolejny dowód na to, że skrajne postawy nigdy nie przynoszą dobrych skutków... Jak donoszą włoskie media, grupa aktywistów na rzecz zniesienia granic wspomagających migrantów na granicy włosko-francuskiej zmusiła jedną ze swoich członkiń do tego, by przez miesiąc ukrywała ona fakt, iż została zgwałcona grupowo przez uchodźców z Afryki.


Do zgwałcenia młodej włoskiej aktywistki doszło latem w miejscowości Ponte San Ludovico położonej dokładnie na pograniczu Włoch i Francji, gdzie kryzys imigracyjny momentami przybierał równie wysoką temperaturę, co na granicach Węgier, Chorwacji i Serbii.

Skrajnie lewicowe organizacje przybyły tam, by w ramach wolontariatu pomagać uchodźcom i walczyć o ideę świata pozbawionego granic. Do zgwałcenia Włoszki przez grupę Afrykanów doszło pewnego sobotniego wieczora w prowizorycznym bloku łazienkowym obozu dla uchodźców. Działania gwałcicieli były swobodne, gdyż jej wołania o pomoc zagłuszała muzyka z pobliskiej imprezy.

Gdy zgwałcona kobieta poinformowała o wszystkim swoich przyjaciół, ci uznali, iż należy ją powstrzymać przed zgłoszeniem sprawy na policję. Skrajni lewicowcy byli przekonani, że w okresie, w którym Europa podejmowała kluczowe decyzje w sprawie kryzysu migracyjnego, poinformowanie o gwałcicielach wśród uchodźców będzie szkodziło sprawie, o którą walczą. Za ich namową Włoszka miała milczeć przez miesiąc.

Napisz do autora: jakub.noch@natemat.pl

Źródło: Corriere.it
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...
[b]Ordo Iuris wzięło na celownik fundacje równościowe[/b]. Zasypało je lawiną pism

Ordo Iuris wzięło na celownik fundacje równościowe. Zasypało je lawiną pism

Joanna Scheuring-WielgusJoanna Scheuring-Wielgus

Procedowany projekt ustawy o powołaniu Komisji, która ma się zająć problemem pedofilii, to nic innego jak ściema, zasłona dymna i pozorowane działanie. Po pierwsze od tej komisji de facto nic nie zależy, nie ma żadnych sprawczych kompetencji, które pozwoliłyby na penalizowanie przestępców seksualnych, którzy dopuszczają się czynów seksualnych na niepełnoletnich.

Mazurek przyłapana na zdjęciu z Berlusconim. [b]Polacy nie zostawili na niej suchej nitki[/b]

Mazurek przyłapana na zdjęciu z Berlusconim. Polacy nie zostawili na niej suchej nitki