Uchodźcy zgwałcili grupowo młodą działaczkę na rzecz zniesienia granic. Koledzy z organizacji zmusili ją, by milczała

Przybysze z Afryki zgwałcili młodą włoską aktywistkę lewicowa. Jej przyjaciele zmusili ją do milczenia, by nie szkodziła wizerunkowi uchodźców.
Przybysze z Afryki zgwałcili młodą włoską aktywistkę lewicowa. Jej przyjaciele zmusili ją do milczenia, by nie szkodziła wizerunkowi uchodźców. Fot. Attila JANDI / Shutterstock.com
Oto kolejny dowód na to, że skrajne postawy nigdy nie przynoszą dobrych skutków... Jak donoszą włoskie media, grupa aktywistów na rzecz zniesienia granic wspomagających migrantów na granicy włosko-francuskiej zmusiła jedną ze swoich członkiń do tego, by przez miesiąc ukrywała ona fakt, iż została zgwałcona grupowo przez uchodźców z Afryki.


Do zgwałcenia młodej włoskiej aktywistki doszło latem w miejscowości Ponte San Ludovico położonej dokładnie na pograniczu Włoch i Francji, gdzie kryzys imigracyjny momentami przybierał równie wysoką temperaturę, co na granicach Węgier, Chorwacji i Serbii.

Skrajnie lewicowe organizacje przybyły tam, by w ramach wolontariatu pomagać uchodźcom i walczyć o ideę świata pozbawionego granic. Do zgwałcenia Włoszki przez grupę Afrykanów doszło pewnego sobotniego wieczora w prowizorycznym bloku łazienkowym obozu dla uchodźców. Działania gwałcicieli były swobodne, gdyż jej wołania o pomoc zagłuszała muzyka z pobliskiej imprezy.

Gdy zgwałcona kobieta poinformowała o wszystkim swoich przyjaciół, ci uznali, iż należy ją powstrzymać przed zgłoszeniem sprawy na policję. Skrajni lewicowcy byli przekonani, że w okresie, w którym Europa podejmowała kluczowe decyzje w sprawie kryzysu migracyjnego, poinformowanie o gwałcicielach wśród uchodźców będzie szkodziło sprawie, o którą walczą. Za ich namową Włoszka miała milczeć przez miesiąc.

Napisz do autora: jakub.noch@natemat.pl

Źródło: Corriere.it
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...