Pawłowicz chce, by córka Kopacz wyemigrowała razem z matką. "Półksiężyc i burka im na drogę"

Prof. Krystyna Pawłowicz ma nadzieję, że córka Ewy Kopacz wyjedzie z Polski wraz ze swoją matką
Prof. Krystyna Pawłowicz ma nadzieję, że córka Ewy Kopacz wyjedzie z Polski wraz ze swoją matką Fot. Sławomir Kamiński / Agencja Gazeta
Prof. Krystyna Pawłowicz (PiS) ma nadzieję, że córka Ewy Kopacz nie żartowała, gdy mówiła o możliwym wyemigrowaniu do Kanady. Na antenie Radia Maryja posłanka zachęciła Katarzynę Kopacz-Petranyuk do zabrania ze sobą matki.

Córka Ewy Kopacz powiedziała „Super Expressowi”, że „boi się rządów PiS, Kaczyńskiego i Macierewicza". – Jeśli oni wygrają, to wyjedziemy do Kanady – oświadczyła Kopacz-Petranyuk, której mąż pochodzi właśnie z Kanady.

Deklaracja córki Ewy Kopacz zwróciła uwagę Krystyny Pawłowicz. – Mam nadzieję, że zabierze mamusię, wtedy półksiężyc i burka im na drogę – oznajmiła posłanka, którą cytuje portal Gazeta.pl. Pawłowicz wspomniała o półksiężycu i burce, a nie krzyżu, ponieważ „one pokazały, że niszczą religię katolicką, chrześcijańską”.

Na Facebooku posłanka zażądała zaś, by wśród dziennikarzy, którzy poprowadzą poniedziałkową debatę Kopacz-Szydło, znalazł się redaktor Telewizji Trwam. Debatę organizują stacje TVP1, TVN24 i Polsat.

ŻĄDAM dopuszczenia do WSPÓŁPROWADZENIA debaty p.B.Szydło z p.Kopaczową także TV TRWAM, rzetelnej i zawsze uczciwie...

Posted by Krystyna Pawłowicz on 14 października 2015


źródło: Gazeta.pl
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie
Trwa ładowanie komentarzy...