Dlaczego mBank nie działa? Jego klienci muszą przygotować się na ciężki weekend

Klienci mBanku muszą uzbroić się w cierpliwość.
Klienci mBanku muszą uzbroić się w cierpliwość. Fot. Cezary Aszkielowicz / Agencja Gazeta
Klientów mBank czeka ciężki weekend. Od 17 do 19 października trwać bedzie przerwa techniczna. O planowanej przerwie mBank informował swoich klientów już wcześniej, ale mimo wszystko słychać już doniesienia o dość powszechnym zdziwieniu tym, co się dzieje. I potrwa jeszcze wiele godzin. Szczęśliwie dla klientów, przynajmniej bankomaty będą zamknięte krócej.


To jednak "kontrolowana awaria", mająca na celu sprawdzenie systemów bankowych. Potrwa ona całą sobotę, niedzielę i aż do szóstej rano w poniedziałek. Przez ten czas nie będzie można wysyłać przelewów internetowych, korzystać z mobilnej aplikacji czy otrzymywać SMS z powiadomieniami. Również mLinia oraz placówki będą działały w ograniczonym zakresie informując o ofercie oraz przyczynach przerwy.

Klienci nie będą jednak całkowicie odcięci od gotówki. Przerwa w dostępie do kart będzie tylko w sobotę w 8:30 oraz w niedzielę między godziną 1:00 a 4:00 dla klientów mBanku, zaś w dawnym MultiBanku i Private Banking w sobotę: 2:00-5:00 i w niedzielę: 1:00-4:00.

Napisz do autora: piotr.celej@natemat.pl

Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...

POWYBORCZY PORANEK

WYNIKI, ANALIZY, KOMENTARZE