
Euforia z powodu zdobycia prawdopodobnie 44 mandatów i zapowiedzi zniszczenia obecnego ustroju państwa w zaledwie dwa lata – to najważniejsze punkty wieczoru wyborczego w komitecie Kukiz'15. Już w pierwszych słowach po ogłoszeniu wyników exit poll Paweł Kukiz zapowiedział, że w Sejmie zrobi wszystko, by zmienić konstytucję.
REKLAMA
Mało brakowało, a bylibyśmy zmiażdżeni. Dzisiaj zapamiętajcie tę datę. 25 października 2015 roku mamy do czynienia z początkiem, z narodzinami nowego ruchu społecznego, który wkrótce zmieni konstytucję, który wkrótce przywróci państwo obywatelom. To jest dopiero początek drogi.
Jak poinformował Paweł Kukiz, sukces w wyborach parlamentarnych będzie wiązał się z natychmiastowym stworzeniem struktur ruchu w całym kraju, których funkcjonowanie w raz z obecnością Kukiz'15 w Sejmie ma się przyczynić do tego, iż "najpóźniej w ciągu 3 lat ten system pęknie". - Zrobiliśmy rzecz niesamowitą, za to chciałem Wam podziękować - krzyczał Paweł Kukiz. Osobne podziękowania złożył też swoim najbliższym, oraz najwierniejszym członkom swojego ruchu, czyli tzw. woJOWnikom.
Napisz do autora: jakub.noch@natemat.pl
