Rowerzysta wjechał w... Pendolino. I o dziwo, przeżył

Rowerzysta vs. Pendolino
Rowerzysta vs. Pendolino Fot. Screen / Youtube
26-latek próbował prześcignąć pociąg, ale niestety nie zdążył. Mężczyzna uderzył w bok Pendolino i jak widać na nagraniu, został odrzucony w bok na pobocze. Najbardziej zaskakuje informacja, że przeżył wypadek, a jedyne, co mu się stało, to uraz głowy.

Kamery zarejestrowały niebezpieczną sytuację w Opolu, na odcinku Chrząstowice-Bolko. Rowerzysta ominął zamknięty szlaban i wjechał na przejazd - kilka sekund później 26-latek leżał już nieprzytomny kawałek dalej. Z tego, co można zobaczyć na ujęciach z kamer, po prostu odbił się od pociągu.

Tak wygląda pendolino potrącone przez rower. Czy ktoś z was może mi wyjaśnić, jak bardzo nieuważnym trzeba byc, żeby wjechać W BOK pociagu rowerem? PS - pendolino było trzeźwe.

Posted by Maszynista.eu on 5 listopada 2015
Internauci gratulują mężczyźnie tupetu, ale nie zostawiają na nim suchej nitki. Część wypowiada się w żartobliwym tonie, przykładem jest choćby ta: "Rozpendoliło go". Większość jednak to, co zrobił określa krótko – głupota.

W jego obronie staje natomiast prowadzący blog "Maszynista". – Kto nigdy nie wszedł na ulicę na czerwonym, nie zauważył czegoś na swojej drodze – niech pierwszy rzuca kamieniem (byle nie w Pendolino) – skwitował na Facebooku. Wcześniej umieścił zdjęcie, na którym widać wgniecenie pociągu po spotkaniu z rowerem

źródło: wp.pl

Napisz do autorki: karolina.blaszkiewicz@natemat.pl

Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie
Trwa ładowanie komentarzy...