Wulgarny wpis Kukiza. Zadedykował obrońcom demokracji słowa “jak ja was kur*y” nienawidzę”

Paweł Kukiz zadedykował "obrońcom demokracji" słowa piosenki zespołu Piersi
Paweł Kukiz zadedykował "obrońcom demokracji" słowa piosenki zespołu Piersi Fot. Facebook / Paweł Kukiz
Paweł Kukiz na Facebooku dał wyraz swojej dezaprobacie wobec działań Komitetu Obrony Demokracji. Jak napisał, dedykuje “obrońcom demokracji” utwór “Jak ja was kur*y nienawidzę”. Choć piosenka dotyczy polityków, część komentatorów odebrała ją jako obelgę pod adresem uczestników manifestacji.


W sobotę w całej Polsce odbywały się manifestacje organizowane przez Komitet Obrony Demokracji. Wzięły w nich udział dziesiątki tysięcy osób. I jak zwykle zaczęła się dyskusja o postulatach KOD.

Głos zabrał też Paweł Kukiz, choć zrobił to w zagadkowy sposób. Na swoim facebookowym profilu opublikował link do piosenki “Jak ja was kur*y nienawidzę” i zaznaczył, że to utwór dedykowany obrońcom demokracji.
“Jak ja się wami kur*y brzydzę,
Jak ja was dobrze kur*y znam,
Jak ja się bardzo ludziom dziwię,
Którzy wybrali taki chłam” – głosi fragment piosenki zespołu Piersi, której oryginalny tytuł to “Virus SLD”.

Komentujący pod postem Kukiza w większości uważają jednak, że nowy poseł przesadził. Po pierwsze, taki przekaz nie przystoi parlamentarzyście. “Ideał sięgnął bruku”, “Panie Pawle, na nienawiści nic pan nie zbuduje”, “Wstydzę się za ciebie człowieku” – piszą internauci.

Inni zwracają uwagę, że tym postem Kukiz obraził uczestników manifestacji KOD. “Śpiewać to ty śpiewasz fajnie, ale od kur*w własne społeczeństwo wyzywać ze względu na przekonania?” – pyta komentator.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...