PiS znienawidzi drony... Jest kolejny krótki filmik z lotu ptaka, który pokazuje prawdziwą skalę problemów rządu

Kolejny filmik bardzo wyraźnie pokazuje, jak wiele osób demonstrowało przeciw ograniczaniu demokracji przez PiS.
Kolejny filmik bardzo wyraźnie pokazuje, jak wiele osób demonstrowało przeciw ograniczaniu demokracji przez PiS. Fot. Facebook.com/artur.zyrkowski
Organizatorzy manifestacji Komitetu Obrony Demokracji twierdzą, że wyciągają na ulice dziesiątki tysięcy, ale wielu sądzi, że to zwykła propaganda. Inni podobnie podchodzą do szacunków policji, która podaje zawsze dane o znacznie mniejszej frekwencji niż KOD, ale oskarżana jest o działanie pod dyktando szefa MSW Mariusza Błaszczaka, który jest przecież wiceprzewodniczącym klubu PiS. Zostaje więc oceniać na własne oczy i mamy ku temu kolejną okazję!


W ubiegłym tygodniu wątpliwości co do liczebności wielkiej demonstracji w obronie demokracji i przeciw autorytarnym działaniom Prawa i Sprawiedliwości łatwo rozwiał krótki, 3-minutowy filmik nagrany dzięki dronowi. Musiało to tak napsuć krwi rządowi, że w minioną sobotę na stołecznej demonstracji wykorzystywanie dronów uniemożliwiono.

Niestety dla ekipy Jarosława Kaczyńskiego, drony latały wczoraj nad Krakowem. I jeden z nich nagrał taki materiał, który zadaje kłam temu, co pokazywały zdjęcia robione z krakowskiej wieży ratuszowej. Wyglądały one bowiem tak, jakby sprzeciwić się PiS przyszła cała rzesza krakusów, a to nieprawda. Ten filmik pokazuje, że... było ich dwa razy więcej!
KOD Kraków 19 grudnia 2015

Mówiąc "po amerykańsku" - to był zaszczyt móc tam być z Wami i to udokumentować.

Posted by Artur Żyrkowski on 19 grudnia 2015

Napisz do autora: jakub.noch@natemat.pl

Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...