Wspólna dyskusja naTemat oraz Chilli Zet: Kto jest waszym ukochanym kucharzem-celebrytą? [Waszym zdaniem]

Nigella Lawson
Nigella Lawson Wojciech Surdziel / AG
Szefowie kuchni bywają dzisiaj prawdziwymi gwiazdami pop, na miarę najlepszych piosenkarzy czy aktorów. Kucharze-celebryci mają swoje telewizyjne programy, prężnie działające fankluby, a ich książki z miejsca stają się bestsellerami. Ich umiejętności kulinarne liczą się tak samo, jak ich charyzma, seksapil, talent czarowania tłumów. Kto jest Waszym kuchennym bóstwem? Samozwańcza bogini, Nigella Lawson? Urodzona rewolucjonistka, Magda Gessler? Podróżnik z klasą, Robert Makłowicz? A może szorstki i męski Gordon Ramsay?


Gotowanie jest modne. Kto nie gotuje sam, powinien w dzisiejszych czasach przynajmniej interesować się kuchnią. O niczym nie dyskutuje się z równą zapalczywością – na imprezach, w pracy, na wakacjach, z rodziną i znajomymi – co o jedzeniu. O nowych modnych knajpach, o blogach kulinarnych, o książkach z przepisami oraz bazarkach z ekologiczną żywnością. Gwiazdy gotowania, czyli szefowie kuchni, którzy przebili się do mediów, również są "na językach". Wiemy, że o nich rozmawiacie. Dzisiaj – razem z radiem Chilli ZET – zapraszamy do wspólnej dyskusji o tych, którzy gotowania uczą miliony. Słuchajcie Chilli ZET od 13.00, szukajcie opinii na ich i naszym fejsbukowym profilu. Kogo kochacie i za co? Kto Was denerwuje? Z którą gwiazdą gotowania chcielibyście umówić się na kolację?
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...
Człowiek Dudy w KRS nie wytrzymał po pytaniu dziennikarza. [b]"Co to pana obchodzi, gdzie ja byłem?"[/b]

Człowiek Dudy w KRS nie wytrzymał po pytaniu dziennikarza. "Co to pana obchodzi, gdzie ja byłem?"

Wiadomo, co z pensją pierwszej damy. [b]Prezydentowa Duda wyraziła życzenie

Wiadomo, co z pensją pierwszej damy. Prezydentowa Duda wyraziła życzenie

"Ludzie homoseksualni w przemowach pracowników Pańskiej organizacji są odczłowieczani, dehumanizowani, pozbawiani twarzy i uczuć. Przypisywane są nam nie tylko zbrodnicze intencje, również naszemu życiu odbierana jest jego pełnowartościowość i godność".