"We krwi" - nowy singiel O.S.T.R. z albumu "Życie po śmierci" jest już na YouTube. "Ameryka blado wypada"

"We krwi" - nowy singiel O.S.T.R. z albumu "Życie po śmierci" jest już na YouTube
"We krwi" - nowy singiel O.S.T.R. z albumu "Życie po śmierci" jest już na YouTube AsfaltRecords / YouTube.com
Na ten album czekało naprawdę wiele osób. I jeszcze poczekają, bo premiera dopiero 26.02.2016. Ale już od poniedziałku można wysłuchać pierwszego singla - O.S.T.R. - We krwi (Since I Saw You). – Czy to nie jest już nudne... rok w rok zjadać polską scenę – piszą zachwyceni fani rapera.

– W styczniu lekarz powiedział mi, że szanse powrotu na scenę są bardzo małe. A ja dziś tutaj jestem. Jest maj. To dzięki wam. (...) Nie mam płuca, jadę na jednym – powiedział Ostry w czasie jednego z ubiegłorocznych koncertów. Dodał, że w szpitalu wycięli mu guzy i płat płuca. Mówił, że czekał na przeszczep i przeszedł drugą operację.
Raper mówił dużo o swojej żonie i rodzinie, a także namawiał publiczność do podpisywania zgody na przeszczepy. Tym bardziej zrozumiały jest dla wszystkich tytuł nowego krążka - "Życie po śmierci". Raper napisał również list do fanów, w którym dziękuje za wsparcie. Jego pełną treść można znaleźć pod tym adresem.
O.S.T.R.
Fragment listu do fanów

Ostatni rok był dla mnie przełomowy i nie chodzi tu o muzykę czy koncerty, bo w tej dziedzinie zawsze czułem się spełniony i doceniony przez ludzi. Wydarzenia, które miały miejsce wręcz same nasunęły mi na myśl tytuł płyty "Życie po śmierci". To oczywiście follow-up do kultowej dla mnie płyty Notoriousa B.I.G. "Life After Death". Tytuł, który idealnie oddaje klimat sytuacji, w której się znalazłem. Czytaj więcej

– To jest majstersztyk Panie Adamie. Czekam na całą płytę z niecierpliwością, na pewno pojawi się u mnie na półce – piszą fani Ostrego.

O.S.T.R., właściwie Adam Andrzej Ostrowski (ur. 15 maja 1980 w Łodzi), znany również jako Ostry i Oster – polski raper, freestyle'owiec, muzyk i kompozytor, a także producent muzyczny i inżynier dźwięku.

Napisz do autora: krzysztof.majak@natemat.pl

Trwa ładowanie komentarzy...