"wSieci" atakuje Stuhra za żarty z PiS: Szczury gryzą, karawana idzie dalej

Zdaniem felietonisty "wSieci" Maciej Stuhr za swoje polityczne żarty zasługuje na "Szczura" lub "Brązowego Leminga"
Zdaniem felietonisty "wSieci" Maciej Stuhr za swoje polityczne żarty zasługuje na "Szczura" lub "Brązowego Leminga" Fot. Facebook / wSieci
Maciej Stuhr był absolutnym bohaterem gali Orłów 2016. Jego zgryźliwe, polityczne komentarze bawiły do łez. Tygodnik "wSieci" postanowił na nie odpowiedzieć. Autor krótkiego tekstu dwoi się i troi, by przebić aktora. A wiadomo, że to nie lada sztuka.


– Nie dostał Orła, bo syn Stuhra bardziej zasługuje na „Szczura”… – zaczyna Paweł Korsun. Bierze też pod uwagę nagrodę "Brązowego Leminga", choć w gruncie rzeczy aktorowi nie należy się nic poza kontratakiem. Felietonista "wSieci" uderza więc w niego i jego kolegów po fachu, śmiejących się z przytyków do władzy "biednych jak mysz kościelna".

Nie dostał Orła, bo syn Stuhra bardziej zasługuje na „Szczura”…Ewentualnie „Brązowego Leminga”. Zresztą ten (dis)honor...

Opublikowany przez W Sieci na 15 marca 2016
Autor przedstawia własną wersję filmowej imprezy. Przekonuje, że "gdyby nie Szczur Senior, to żarty Syna Maciusia I zbierałyby 'Pokłosie' najwyżej w jakiejś dziurze". Teksty o tu-polewie czy gorszym sorcie aktorów wyklętych, o których pisaliśmy, uznaje za "suche" i "wyreżyserowane". Krytykuje też "szczerzące (szczurzące) się" z widowni Sonię Bohosiewicz, Kingę Preis i Agatę Kuleszę. Tę ostatnią określa nawet mianem "córki krowy", która zapomniała "o traumie 'Róży'". W puencie Korsun chrzci jeszcze wesołe towarzystwo grupą "najgorszych patriotów". – Szczury gryzą, karawana idzie dalej – przekonuje.

Maciej Stuhr nie jest pierwszą osobą, którą ocenia prawicowy dziennikarz. Do tej pory równie niepochlebnie pisał o Marii Czubaszek, Agnieszce Holland czy Tomaszu Lisie. W swoich tekstach stawia na ironię i sarkazm, za co chwalą go czytelnicy "wSieci". A pozostali nie mają chyba pojęcia, że cokolwiek pisze.

Napisz do autorki: karolina.blaszkiewicz@natemat.pl

Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...