Poseł Robert Winnicki z Kukiz '15 chwali nacjonalizm. Użył do tego zdjęcia członkini Hitlerjugend

Robert Winnicki z Kukiz '15 umieścił na Facebooku zdjęcie członkini Hitlerjugend.
Robert Winnicki z Kukiz '15 umieścił na Facebooku zdjęcie członkini Hitlerjugend. Fot. Zrzut za Facebook.com/Czerwonobiali
Zamachy w Brukseli sprowokowały do komentarzy także polskich polityków. Robert Winnicki z Kukiz '15 umieścił na swoim oficjalnym profilu na Facebooku zdjęcie, które ma pokazywać wyższość nacjonalizmu nad kapitalizmem i komunizmem. Ilustracją chwalonej przez polityka ideologii była członkini kobiecej sekcji Hitlerjugend.


Narodowcy to silna grupa w klubie Kukiz '15. Ale też grupa kłopotliwa, bo spycha ugrupowanie Pawła Kukiza mocno na prawą stronę. Czasami w trudny do zaakceptowania sposób.

Robert Winnicki, szef Ruchu Narodowego umieścił na swoim Facebooku grafikę, która porównuje trzy systemy: komunizm, nacjonalizm i kapitalizm. Tę drugą symbolizuje młoda kobieta podczas gimnastyki.
Internauci szybko wykryli, że to fotografia członkini kobiecej sekcji Hitlerjugend, czyli nazistowskiej młodzieżówki. Poseł usunął wpis, ale internauci zrobili screeny. Zdecydowanie jest się czego wstydzić.

Napisz do autora: kamil.sikora@natemat.pl

Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...
[b]Ordo Iuris wzięło na celownik fundacje równościowe[/b]. Zasypało je lawiną pism

Ordo Iuris wzięło na celownik fundacje równościowe. Zasypało je lawiną pism

Joanna Scheuring-WielgusJoanna Scheuring-Wielgus

Procedowany projekt ustawy o powołaniu Komisji, która ma się zająć problemem pedofilii, to nic innego jak ściema, zasłona dymna i pozorowane działanie. Po pierwsze od tej komisji de facto nic nie zależy, nie ma żadnych sprawczych kompetencji, które pozwoliłyby na penalizowanie przestępców seksualnych, którzy dopuszczają się czynów seksualnych na niepełnoletnich.

Mazurek przyłapana na zdjęciu z Berlusconim. [b]Polacy nie zostawili na niej suchej nitki[/b]

Mazurek przyłapana na zdjęciu z Berlusconim. Polacy nie zostawili na niej suchej nitki