Polsat w ogniu krytyki. Tak ocenzurował "Wilka z Wall Street", że żal patrzeć

Polsat ocenzurował "Wilka z Wall Street".
Polsat ocenzurował "Wilka z Wall Street". Fot. Zrzut ekranu z facebook.com/polsat
Telewizja Polsat miała inną wizję "Wilka z Wall Street" niż reżyser Martin Scorsese. W wyemitowanej w poniedziałek wersji filmu ocenzurowano sceny seksu, orgii, nagą Margot Robbie, a nawet większość przekleństw. Internauci na facebookowym profilu telewizji jednoznacznie dają znać, co sądzą o takim potraktowaniu filmu.

"Wilk z Wall Street" to nie jest film dla ludzi pruderyjnych. Dlatego zaskakujące było, że Telewizja Polsat zdecydowała się wyemitować film już o godzinie 20. Kiedy tylko dzieło Martina Scorsese się zaczęło, widzowie dowiedzieli się dlaczego. Bo to nie był oryginalny "Wilk z Wall Street", tylko wersja ocenzurowana.

"Wilk z Wall Street" dzisiaj o 20:10.Jeden z największych reżyserów naszych czasów, laureat Oscara Martin Scorsese przedstawia prawdziwą historię jednego z najbardziej kontrowersyjnych bohaterów Wall Street.

Opublikowany przez POLSAT na 4 kwietnia 2016

Jak wyliczają widzowie na facebookowym profilu stacji nie tylko usunięto sceny seksu i zablurowano sfery intymne, ale też wyciszono przekleństwa lub przetłumaczono je na łagodniejsze odpowiedniki. – Brak słów nie da się tego oglądać cenzura za cenzurą ciągle przerywki a to rujnuje cały film – pisze jeden z nich. – Gratuluję " wilka z Wall Street " mogliście jeszcze dograć sceny z księdzem na rowerze – dodaje inny.

Napisz do autora: kamil.sikora@natemat.pl

Trwa ładowanie komentarzy...