Gdzie jest Agata Duda? Nie było jej u boku męża na Wawelu, ale odnalazła się w warszawskiej Archikatedrze

Gdzie jest Agata Duda? Puste krzesło obok prezydenta w czasie uroczystości smoleńskich na Wawelu
Gdzie jest Agata Duda? Puste krzesło obok prezydenta w czasie uroczystości smoleńskich na Wawelu
– Aż dziwne, że tego krzesła nie usunięto – napisał na Twitterze Waldemar Kuczyński. Andrzejowi Dudzie, który rano złożył kwiaty na grobie pary prezydenckiej towarzyszyła Marta Kaczyńska z dziećmi. Zabrakło jednak Pierwszej Damy.

Po wyjściu z krypty katedry wawelskiej prezydent przypomniał, że odwiedziny grobu Lecha i Marii Kaczyńskich w rocznicę katastrofy smoleńskiej to dla niego już tradycja. – To już piąty rok jestem tutaj rano razem z córką pary prezydenckiej, panią Martą Kaczyńską i jej córkami – powiedział.
Rok temu, w czasie kampanii wyborczej, kandydat na prezydenta Andrzej Duda również był sam na Wawelu. Towarzyszyła mu szefowa jego kampanii - Beata Szydło, oraz napotkana Marta Kaczyńska.
Ówczesny prezydent, Bronisław Komorowski, uczestniczył przed rokiem w mszy w intencji Ofiar Katastrofy Smoleńskiej w Świątyni Opatrzności Bożej w Wilanowie. Towarzyszyła mu małżonka.
Puste krzesło obok prezydenta Andrzeja Dudy wywołało zdziwienie wśród internautów. Agata Duda jest w ostatnim czasie mało aktywna medialnie i pozostaje w cieniu.

Wieczorem Pierwsza Dama pojawiła się u boku swojego męża w warszawskiej Archikatedrze. Doniosła o tym fakcie między innymi Agnieszka Kublik na Twitterze:Napisz do autora: krzysztof.majak@natemat.pl

Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie
Trwa ładowanie komentarzy...