Są "taśmy" na Pawła Kukiza. Przy tych podsłuchach "ch..., d... i kamieni kupa" to była niewinna zabawa

Czy ujawnienie treści podsłuchanej rozmowy Pawła Kukiza mu zaszkodzi? Mówi takie rzeczy, za które w oczach wielu Polaków może tylko zyskać...
Czy ujawnienie treści podsłuchanej rozmowy Pawła Kukiza mu zaszkodzi? Mówi takie rzeczy, za które w oczach wielu Polaków może tylko zyskać... Fot. Przemek Wierzchowski / Agencja Gazeta
Walka "na taśmy" ma się dobrze w polskiej polityce. Najnowszą ofiarą tego typu rozgrywek okazuje się Paweł Kukiz. Nagrano go podczas prywatnej rozmowy, w której zdradzał swoje prawdziwe zdanie na temat współpracujących z nim polityków Ruchu Narodowego. I używał do tego języka, przy którym słynne "ch..., d..., kamieni kupa" z podsłuchów założonych politykom Platformy Obywatelskiej można było uznać za szczyt elegancji.


Ujawnienie tych nagrań z pewnością mocno wstrząśnie ruchem Kukiz'15, w którym narodowcy to bardzo ważne ogniwo. Dowodzą one również, że wbrew pokładanym w nim nadziejom, Paweł Kukiz jest tak samo dwulicowy, jak wszyscy inni politycy.

Jednocześnie jego prawdziwe zdanie na temat współpracowników o antysemickich i rasistowskich poglądach może sprawić, iż Kukiz zyska w oczach Polaków, których zawiódł wchodząc w mariaż z narodowcami. – Nienawidzę (...) tych psychopatów, którzy mówią, że należy Żydów mordować, kur..., albo murzyna zastrzelić, dostaję białej gorączki – słyszymy na nagraniu.
Szczególnie mocno od Pawła Kukiza oberwało się liderowi Ruchu Narodowego Arturowi Zawiszy. – Jak za mną jeździł ten skur..., ten Zawisza, chciałem mu z dyni przypier... – oburzał się polityk.

Napisz do autora: jakub.noch@natemat.pl

Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...
Bella Happy Pants 0 0Wiedza ratuje życie. Tych lekcji z pierwszej pomocy nie możesz pominąć
Subway 0 0Subway przyjazny weganom? Znana sieć podąża za trendami i mocno rozszerza menu
ASZdziennikTefal 0 0Oszustwo w akcji sprzątania parków narodowych. Mieli posprzątać tylko jeden, posprzątają wszystkie
O TYM SIĘ MÓWI 0 0"Przez WOT poczuliśmy się jak śmiecie". Żołnierz mówi, dlaczego jego koledzy rezygnują z wojska
0 0Piękny gest amerykańskiego aktora wobec Piotra Woźniaka-Staraka w Gdyni
0 0Zabawna wpadka Kożuchowskiej. Przyjęła oświadczyny na czerwonym dywanie
0 0O pracy w tym miejscu marzą setki osób. Tylko oferta dla stolarza wzbudziła drwiny
Bella Happy Pants 0 0Mniej powodów do zmartwień. 5 gadżetów – twoje dziecko będzie bezpieczniejsze