Monika Olejnik o kulisach swojego odejścia: "Prawdziwych powodów decyzji programowych mogę się jedynie domyślać"

Monika Olejnik o kulisach swojego odejścia: "Prawdziwych powodów decyzji programowych mogę się jedynie domyślać"
Monika Olejnik o kulisach swojego odejścia: "Prawdziwych powodów decyzji programowych mogę się jedynie domyślać" Fot. Sławomir Kamiński / Agencja Gazeta
Monika Olejnik odchodzi z Radia Zet. Dlaczego? I tu zaczyna się problem. Dziennikarka przedstawia inną wersję wydarzeń od tej, którą staja wysyła do mediów. – W pracy ważny jest dla mnie profesjonalizm. Bardzo szanuję swoich słuchaczy. Jesteście wspaniali !!! – pisze do fanów, którzy dzwonią i wysyłają dziesiątki życzeń do dziennikarki.


Monikę Olejnik, która była związana z Radiem Zet od 15 lat zastąpi Konrad Piasecki. Jak sama podkreśla, długo się zastanawiała, czy odejść z rozgłośni czy nie. Ostatecznie zdecydowała się na ten krok, bo w życiu trzeba się kierować także honorem. W czwartek napisała na swoim profilu na Facebooku wiadomość, która nie spodoba się szefostwu "Zetki".
Monika Olejnik
Dziennikarka

Nie zgadzam się z argumentami które radio zet prezentuje w treści komunikatu wysyłanego do mediów na temat powodów mojego odejścia. Prawdziwych powodów decyzji programowych mogę się jedynie domyślać. Wypowiedzi ludzi którzy od niedawna zarządzają stacją pozostają w dysonansie z ważną i piękną tradycją radia Andrzeja Woyciechowskiego.

Olejnik podkreśla, że od lat pracowała w Radiu ze świetnymi ludźmi. – W pracy ważny jest dla mnie profesjonalizm. Bardzo szanuję swoich słuchaczy. Jesteście wspaniali !!! Teraz koncentruje się na kolejnych programach, ciekawej przyszłości i nowych pomysłach. Do zobaczenia – napisała Monika Olejnik.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...

TYLKO W NATEMAT

ELIZA MICHALIK 0 0Przestańcie mówić o “farmie trolli”. Oto, czym naprawdę jest afera w resorcie Ziobry
NOWE INFORMACJE 0 0Tak małżeństwo Szmydt wspólnie mogło niszczyć sędziów na Twitterze

DZIEJE SIĘ

0 0"Lodowiec cofnął się o 2 kilometry". Polak na własne oczy widział, co w Arktyce zrobiła zmiana klimatu
0 0Widać dym z kosmosu. Tak płoną lasy w Amazonii i na Syberii. To NIE JEST lokalny problem
0 0Jak ministerstwo mogło płacić za usługi trolli? Detektyw ujawnia możliwe scenariusze
SONDAŻ 0 0PiS jednak nie jest teflonowe? Tąpnięcie poparcia po wybuchu afery Piebiaka