Tęsknisz za polaroidem? Ta przenośna drukarka z powodzeniem go zastąpi

Atutem przenośnej drukarki Fujifilm jest błyskawiczny wydruk zdjęć wykonanych za pomocą smartfona
Atutem przenośnej drukarki Fujifilm jest błyskawiczny wydruk zdjęć wykonanych za pomocą smartfona Fujifilm
Błyskawiczne drukowanie zdjęć i zasilanie z wbudowanego akumulatora. To zalety najnowszego produktu japońskiej firmy Fujifilm. Fotodrukarka instax Share SP-2 stanowi skrzyżowanie urządzenia drukującego dla smartfonów oraz wysłużonego polaroidu znanego z tworzenia natychmiastowych fotografii.

Użytkownik instax Share SP-2 może liczyć na to, że gotowe zdjęcie otrzyma z fotodrukarki w rekordowym czasie tj. po upływie 10 sekund. Co więcej, przenoszenie cyfrowego zdjęcia na „papier” odbywa się przy zastosowaniu rozdzielczości 320 dpi.
Fujifilm oddało do dyspozycji właściciela instax Share SP-2 udoskonaloną aplikację, która odpowiada za komunikację drukarki ze smartfonem. Pojawiły się nowe zestawy filtrów i szablonów. Ponadto użytkownik może projektować autorskie szablony, a także dokonywać obróbki zdjęcia w zakresie jasności czy kontrastu przed jego wydrukowaniem.

Akumulator nowoczesnej fotodrukarki Fujifilm pozwala na wydruk około 100 zdjęć w czasie pracy urządzenia. Dla ułatwienia jego ładowania wyposażono go w złącze USB.

źródło: High Snobiety

Partnerem cyklu "Minuta przy kawie" jest Nespresso

Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie
Trwa ładowanie komentarzy...