Nowości Netflixa na ostatnie miesiące tego roku. Jest ich multum, wybraliśmy najlepsze

Dalsze losy narkotykowego barona, przygody czarnoskórego superbohatera, biografia angielskiej królowej i wizja post-apokaliptycznego świata. Takie atrakcje czekają na użytkowników serwisu Netflix
Dalsze losy narkotykowego barona, przygody czarnoskórego superbohatera, biografia angielskiej królowej i wizja post-apokaliptycznego świata. Takie atrakcje czekają na użytkowników serwisu Netflix Kolaż zrzutów ekranu z seriali Netflixa
Okres powakacyjny to bardzo „gorący” czas w ramówce wielu stacji telewizyjnych. To właśnie w ostatnich miesiącach każdego roku widzowie zawsze mogą spodziewać się wysypu największych serialowych hitów. Końcówka 2016 r. również upłynie pod znakiem fascynujących nowości i wyczekiwanych sezonów znanych już tytułów.


Jesienno-zimowy okres to także ogromny powiew świeżości dla będących internetową wypożyczalnią filmów i seriali serwisów takich jak najpopularniejszy na tym rynku Netflix. Co zatem nowego pojawi się w ofercie tej największej platformy VoD w ciągu najbliższych miesięcy? Propozycji jest sporo, wybraliśmy więc te najbardziej obiecujące.

NARCOS – 02.09.2016

Drugi sezon serialu dramatycznego, którego fabuła koncentruje się na Pablo Escobarze, kolumbijskim szefie narkotykowym Kartelu z Medellín. W kolejnej serii prężnie działające i zarabiające fortunę kartele przygotowują się do przejęcia władzy, co w konsekwencji doprowadzi do wybuchu wielkiej wojny narkotykowej.

Liczba odcinków: 10

MARVEL'S LUKE CAGE – 30.09.2016

Kolejna produkcja z segmentu telewizyjnego franczyzy Marvel Cinematic Universe, uniwersum przedstawiającego na dużym i małym ekranie przygody superbohaterów Marvel Comics. Bohaterem nowego serialu jest Luke Cage, były skazaniec, który w wyniku nieudanego eksperymentu zyskuje nadludzką siłę i niezniszczalną skórę. Chcąc poprawić los ludzi z najbliższego otoczenia, postanawia wykorzystać je do walki z przestępczością.

Liczba odcinków: 13

THE CROWN – 04.11.2016

Najdroższa produkcja w historii Netflixa (w planach jest aż 6 sezonów). Biograficzna opowieść o rządach królowej Elżbiety II. Serial ma przedstawić losy słynnej monarchini od dnia jej ślubu z księciem Filipem w 1947 roku do czasów obecnych.


Liczba odcinków: 10

3% (2016)

Serial produkcji brazylijskiej, jeden z nielicznych nieanglojęzycznych programów w ofercie Netflixa. Akcja rozgrywa się w post-apokaliptycznym świecie podzielonym na dwie strefy. W jednej z nich kwitnie cywilizacja, w drugiej zaś, kompletnie zdewastowanej, czas zatrzymał się w miejscu. Nieliczni, bo tylko 3 proc. populacji, mają jednak szansę przejść na „lepszą stronę” świata.

Liczba odcinków: 7

Partnerem cyklu "Minuta przy kawie" jest Nespresso

Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...
0 0Węgrzy w Budapeszcie pokazali, co robić, by pokonać Orbana. Lekcja dla rywali PiS
0 0Trump ich zdradził, znaleźli nowego sojusznika. Oto skutki pierwszych dni tureckiej inwazji w Syrii
O TYM SIĘ MÓWI 0 0Nobel z ekonomii trafił w dobre ręce. Ci ludzie pomogli 5 milionom dzieci
0 0Miały być darmowe podręczniki, a nie ma ich wcale. Tak się zmusza rodziców do płacenia

NIE TYLKO POLITYKA

Sephora 0 0Udział w tym projekcie dużo nam dał". Współzałożycieli TOBO + MALA o programie dla kobiet
Rankomat 0 0Wyprawka dla niemowlaka. Co trzeba kupić i z jakim wydatkiem należy się liczyć?
OPINIA 0 0Koalicja wpadła w identyczną pułapkę, z jaką przez lata walczył PiS
FELIETON 0 0A może czas po prostu przestać płakać i w końcu zrozumieć, że właśnie taka jest Polska: PiS-owska