Już jutro ruszają legendarne IFA! Nie przegapcie naszej relacji z najważniejszych targów technologicznych świata

Będziemy na bieżąco opisywać najgorętsze techniczne nowinki, które zostaną zaprezentowane na berlińskich targach IFA.
Będziemy na bieżąco opisywać najgorętsze techniczne nowinki, które zostaną zaprezentowane na berlińskich targach IFA. Mat. prasowe
Już w tym tygodniu, ruszają 56. międzynarodowe targi IFA w Berlinie. To jedna z największych imprez tego typu na świecie. Uczestników czeka prawdziwy karnawał technologicznych nowości. Zakres imprezy obejmuje wszystkie najważniejsze gałęzie cyfrowego biznesu. Zostaną pokazane wyświetlacze, sprzęt audio, tablety, smartfony, a nawet elektryczne systemy ogrzewania wiodących światowych marek i producentów.


IFA to nie tylko premiery. To również pełny przegląd sytuacji na rynku technologicznym oraz okazja do spotkania najważniejszych osób z branży w jednym miejscu.

Dlaczego akurat IFA? O wadze imprezy świadczy choćby fakt, że osobiście gościł tam Albert Einstein, który otwierał IFA w 1930 roku. Warto wiedzieć, że po raz pierwszy targi odbyły się na długo przed II wojną światową, w 1924 roku i cyklicznie trwały do 1939 roku. Powojenna edycja ruszyła dopiero w 1950 roku, a targi odbywały się co dwa lata. Od 11 lat jednak IFA jest organizowana każdego roku.
IFA odcisnęły nie małe piętno w historii myśli technologicznej. To tutaj pokazano pierwszy komercyjny telewizor w historii, kasetę kompaktową czy magnetofon. Jakie niespodzianki czekają nas w tym roku? Całą serię nowości zapowiedziało Sony Mobile i inni czołowi producenci.

Targom towarzyszy również bogaty program imprez dodatkowych. Odbędzie się między innymi konferencja IFA+ Summit, gdzie czołowi decydenci odsłonią rąbek tajemnicy o przyszłości branży elektronicznej. Na forum IFA TecWatch będzie możliwa wymiana informacji i pomysłów między naukowcami, producentami, przedstawicielami start-upów i sprzedawcami. Zostaną także przeprowadzone konferencje towarzyszące, poświęcone nowym technologiom, dla naukowców i inżynierów, sprzedawców i marketingowców.

Nasza ekipa, wraz z partnerem, Sony Mobile, będzie na miejscu by relacjonować na bieżąco najgorętsze nowinki techniczne. Pokażemy także stolicę Niemiec, która na początku września zamieni się w technologiczne serce Europy.

napisz do autora: grzegorz.burtan@innpoland.pl

Artykuł powstał we współpracy z Sony Mobile

Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...