Andrzej Duda zachwycił swoich fanów. Nie, wciąż nie zaprzysiągł sędziów TK, ale za to szuka zaginionego misia

Andrzej Duda zachwycił swoich fanów. Nie, wciąż nie zaprzysiągł sędziów TK, ale za to szuka zaginionego misia
Andrzej Duda zachwycił swoich fanów. Nie, wciąż nie zaprzysiągł sędziów TK, ale za to szuka zaginionego misia Fot. Jacek Marczewski / Agencja Gazeta
Niewiele potrzeba, aby wyborcy byli zadowoleni ze swojego prezydenta. Nie ważne, że jest dziś narzędziem w rękach Jarosława Kaczyńskiego, a zdaniem niektórych, może stanąć przed Trybunałem Stanu. Wystarczy, że Andrzej Duda zaangażuje się w poszukiwania zaginionego misia, a lud jest w siódmym niebie.


– Brawo dla Pana Prezydenta... - piękne zachowanie !!! W końcu mamy Prezydenta który też jest człowiekiem i nie są mu obojętne dzieci i pochyla się nad każdą sprawą.... wielki szacunek, że to zrobił !!! i olać hejterów !!! naprawdę jestem pod wrażeniem... – piszę zachwycony internauta. Co go tak zachwyciło?

Na Facebookowym profilu Andrzeja Dudy pojawiło się nagranie, na którym prezydent prosi o pomoc w odnalezieniu przytulanki. – Chodzi o kremowego misia. Uczciwego znalazcę bardzo proszę o to, aby misia skierował do Kancelarii Prezydenta RP. Obiecuję, że jak tylko miś się znajdzie, to najszybciej jak się da zostanie przeniesiony w ramiona Tosi, która na niego czeka. Bardzo proszę – mówi rozbawiony prezydent.
Część internautów komentuje, że woleliby, aby Pan Prezydent "znalazł ustawę, którą obiecał frankowiczom, poszukał kwoty wolnej od podatku, znalazł wiek emerytalny, i w wolnej chwili od czytania narodowi zaprzysiągł trzech sędziów". Większość jednak jest zachwycona gestem Andrzeja Dudy.
Andrzej Duda pomógł bez wątpienia samemu sobie, bo nawet tak oczywiste ocieplanie wizerunku okazuje się wyjątkowo skuteczne. Nawet jeśli ostatecznie nie pomoże "temu misiu".

Napisz do autora: krzysztof.majak@natemat.pl

Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...