PILNE Nurkowie odnaleźli w jeziorze ciało Piotra Staraka

"Wiadomości" TVP uderzyły o dno. Zobacz, jak przedstawiły Dorotę Wellmann

"Wiadomości" zaatakowały Dorotę Wellman
"Wiadomości" zaatakowały Dorotę Wellman Fot. Screen/youtu.be/2yzVA6z54uA
"Debatę prowadziła Dorota Wellman, będąca twarzą niemieckiej sieci sklepów" – takie zdanie padło w materiale "Wiadomości" TVP


Materiał dotyczył tego, że "Bruksela stawia na KOD". Chodzi o to, że Komitet Obrony Demokracji otrzymał nagrodę od Parlamentu Europejskiego za "nieustępliwe dążenie do kształtowania postaw demokratycznych". Z zajawki na stronie "Wiadomości" można się dowiedzieć, że "gala przyznania nagrody stała się dla zwolenników KOD szansą na porównanie politycznych rywali do nazistów i bolszewików".

Ale to nie wszystko. Prawdziwa słowna perełka padła, gdy mowa była o spotkaniu lidera KOD Mateusza Kijowskiego z Adamem Michnikiem. "Dyskusję prowadziła Dorota Wellman , będąca twarzą niemieckiej sieci supermarketów" – padło z ust reportera.
I wszystko jasne. Nie dziennikarka, nie prezenterka, nie autorka książki, a "twarz niemieckich sklepów". Widać w opinii reportera takie słowa sprawią, że widzowie będą wiedzieli, co myśleć o Wellman. Tylko czy dziennikarze "Wiadomości" naprawdę tak nisko oceniają inteligencję ludzi, którzy zasiadają przed telewizorami?

Cały materiał "WIadomości" TVP można zobaczyć TUTAJ.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...

AFERA PIEBIAKA

0 0#PiebiakGate to już zbyt wiele. Zbigniewie Ziobro, czas podać się do dymisji!
0 0O co chodzi w aferze z "Emilią" i Piebiakiem? Trzy najbardziej szokujące wątki
0 0Hejterzy śmieją się z jego roli w filmie Tarantino. Jednak to Rafał Zawierucha "wygrał życie"