Rwiesz sobie włosy z głowy, widząc rachunki za prąd? Sprawdź, czy ta oferta ci się opłaci

Rachunki za prąd doprowadzają cię do szewskiej pasji? Nową ofertą Orange zamierza przeciągnąć na swoją stronę narzekających na opłaty klientów innych operatorów
Rachunki za prąd doprowadzają cię do szewskiej pasji? Nową ofertą Orange zamierza przeciągnąć na swoją stronę narzekających na opłaty klientów innych operatorów 123rf.com
Wyłączasz „stand-by” w telewizorze i innych sprzętach, pilnujesz gaszenia światła, gdzie się da wymieniasz żarówki na energooszczędne, a ciuchy pierzesz nocą, bo ponoć z taryfy wychodzi, że tak będzie taniej. Mimo tych trików wciąż zżymasz się, widząc kwotę na rachunku za prąd. Myślisz nad zmianą operatora, ale dociekasz, czy to ma sens. Orange chce cię przekonać, że tak.


Jaką nową ofertą zamierza skusić gospodarstwa domowe i prywatne firmy usługodawca znany z reklamy „Serce i Rozum”? Każdy, kto zdecyduje się na prąd od Orange Energia, otrzyma 200 zł. Oczywiście, nie do ręki, ale kwota ta pokryje rachunki za dostawy prądu przez pierwsze 3 miesiące świadczenia usługi.

Ponadto sprzedawca deklaruje, że od chwili podpisania umowy przez najbliższe cztery lata cena za 1 kWh nie ulegnie zmianie. Stawka dla wszystkich taryf (całodobowa, dzienna/nocna i weekendowa) wynosi 0,2424 zł netto.

Czy to się w ogóle opłaca? Najlepiej przekonać się o tym samemu, zaglądając na specjalną stronę internetową i korzystając z zamieszczonej tam porównywarki kosztów. Wystarczy podać podstawowe informacje o swoim gospodarstwie, aby sprawdzić, ile zapłaci się za prąd w Orange Energia, a ile u innych działających na polskim rynku dostawców.
Zmiana sprzedawcy energii nie wiąże się ani z dodatkowymi kosztami, ani z przerwami w dostawie prądu. Firma zapowiada też, że osoba, która zdecyduje się zmienić obecnego dostawcę prądu na Orange Energia, nie będzie musiała zaprzątać sobie głowy załatwianiem jakichkolwiek formalności – ten obowiązek spadnie na barki nowego już dostawcy elektryczności.

Warunki? Skorzystać z najnowszej oferty będą mogli ci, którzy rozwiązując umowę ze swoim dotychczasowym operatorem, podpiszą z Orange zobowiązanie na dostawy energii elektrycznej na co najmniej 2 lata.

Do zmiany sprzedawcy wystarczy ostatnia faktura za elektryczność. Po przejściu do Orange Energia nowi klienci będą co miesiąc otrzymywać rachunki zawierające opłaty za dostarczenie i za pobraną energię elektryczną. W każdej chwili można na bieżąco monitorować jej zużycie, samodzielnie odczytując zamontowane liczniki.


Orange Energia to usługa detalicznej sprzedaży energii elektrycznej dla klientów indywidualnych i biznesowych. W walkę o pozycję na rynku elektryczności pomarańczowy telekom włączył się na początku 2015 roku. Obecnie w każdym salonie sprzedaży Orange na terenie całej Polski można podpisać umowę na zakup energii.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...
0 0Od dziś zupełnie nowe naTemat.pl 4.0. To największa zmiana w historii serwisu
0 0Grupa naTemat nigdy nie była tak popularna jak teraz. Dziękujemy!
0 0Zrobił aplikację, bo chciał pomóc mamie. Taki hit, że rzucił pracę i założył firmę
0 0Ostatni przystanek twojego pupila: witamy w krematorium dla zwierząt
0 0Hejterzy śmieją się z jego roli w filmie Tarantino. Jednak to Rafał Zawierucha "wygrał życie"