Tej ikonki brakowało w Twoim telefonie. "Facepalm" wkrótce trafi na urządzenia z systemem iOS

"Facepalm" i "selfie" – nowe emotikony w iOS 10.2
"Facepalm" i "selfie" – nowe emotikony w iOS 10.2 Apple
Czasem jeden obrazek znaczy więcej niż nawet tysiąc słów. A wysłanie emotikona zajmuje o wiele mniej czasu niż pisanie sms-owych elaboratów. Apple co jakiś czas dodaje nowe emoty, które będą dostępne na urządzeniach mobilnych. Wygląda na to, że niedługo do biblioteki obrazków zostanie dołączony "Facepalm".

Załamka – tak można by po polsku nazwać obrazek, który przedstawia osobę, która jest tak porażona głupotą rozmówcy, że aż się bije otwartą dłonią po twarzy. Już niedługo użytkownicy smartfonów Apple takim obrazkiem można będzie szybko i dobitnie skwitować głupią wypowiedź naszego rozmówcy.


Co jeszcze pojawi się w iOS 10.2? "Wzruszanie ramionami", "Robienie selfie", "Kobieta w ciąży", "Kobieta pilot", "Kobieta farmer", "Kobieta sędzia". Wszystkie będą dostępne w pięciu różnych konfiguracjach, zmieniać będzie można kolor włosów lub kolor skóry.

Oprócz tego iOS 10.2 będzie obsługiwał większość dostępnych w Unicode emotikonów, takich jak "Awokado" czy "Motyl". Kilka dotychczas dostępnych ikon została przeprojektowana, na przykład "Samolot", "Samochód" czy "Goryl". Wszystko działa na razie w wersji Beta, Apple daty publicznej premiery iOS 10.2 jeszcze nie ogłosił.

źródło: buzzfeed
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie
Trwa ładowanie komentarzy...