Prawdziwy wózek dla małego patrioty. To już granica patriotycznego absurdu, czy jeszcze granice zdrowego rozsądku?

Oferta patriotyczna dla najmłodszych.
Oferta patriotyczna dla najmłodszych. Fot. Screen/http://www.mulan.pl/
To wyglądało jak żart, z którego śmieją się na profilu FB Beka z odzieży patriotycznej. Ale to nie żart. Sklep z akcesoriami dla najmłodszych naprawdę takie wózki oferuje. Białe, z elementami czerwieni, i godłem narodowym Polski na gondolce. Wyjątkowy pojazd dla świeżo narodzonego patrioty.


Wózek jest w ofercie, ale niedostępny. Pytanie, czy tak dobrze się sprzedawał, czy też może producent dopiero testuje rynek, a może w ogóle wózek jest tylko na zamówienie. Na pewno jest w promocji. Teraz kosztuje 1299 zł, wcześniej 200 zł więcej, z wysyłką gratis.

Wózek ma wszelkie znamiona, by faktycznie stać się patriotycznym. "Mówisz Maximo, myślisz "Bezpieczna podróż Twojego Malucha”. Maximo to wózek dziecięcy produkowany w Polsce, w wersji 2w1 oraz 3w1" – zachęca producent. Internauci śmieją się do rozpuku. "Idealny na stadion z dzieckiem" – kpią. Ale też rzucają nowe pomysły. " Słaby... Ja bym dodał ,,Śmierć wrogom Ojczyzny'' wzdłuż gondoli" – ktoś proponuje. "No i jakąś godną nazwę powinien mieć, może Orzeł 1 albo coś".
Faktycznie, dziwnie ta obniżka wygląda na stronie sklepu.

Idealny wózek dla dziecka 500+...799 zł.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...