Minister zdrowia uratował swoją posadę?
Minister zdrowia uratował swoją posadę? Fot. Adam Stępień/ Agencja Gazeta

Tak przynajmniej uważa dziennik "Fakt", który analizuje konsekwencje wywiadu, jakiego Konstanty Radziwiłł udzielił w Telewizji Trwam. Tabloid sugeruje, że to właśnie dzięki tej zagrywce minister zdrowia zostanie na swoim stanowisku.

REKLAMA
Konstanty Radziwiłł ostatnio wykonał kilka ruchów, które mogą świadczyć, że teza "Faktu", nie musi odbiegać od rzeczywistości. Niedawno zwolnił swoich dwóch wiceministrów, a sam także był jednym z głównych kandydatów do dymisji.
To jego obciążono m.in odpowiedzialnością za torpedowanie prac nad ustawą o medycznej marihuanie, choć PiS wielokrotnie obowiązywało załatwienie sprawy. Media wskazywały już nawet potencjalnych następców : wśród niech m.in kontrowersyjnego dr Bohdana Chazana.
W sobotę Konstanty Radziwiłł pojawił się w TV Trwam, gdzie opowiadał o swoich reformach i podobno dzięki temu wystąpieniu uratował swoje stanowisko. Czyżby uzdrawiająca moc ojca Tadeusza Rydzyka wciąż była taka silna?
źródło: Fakt

Napisz do autora: oskar.maya@natemat.pl