"Zamkniemy wam ten lokal!". Atak rasistów w Katowicach. Ofiarami znowu pracownicy kebaba

Rasistowski atak w Katowicach. Znowu na pracowników kebaba.
Rasistowski atak w Katowicach. Znowu na pracowników kebaba. Fot. Shutterstock
Najpierw padały wyzwiska i groźby, później doszło do rękoczynów. Kolejny atak na tle rasistowskim - tym razem w Katowicach. I znowu ofiarami pracownicy kebaba. Agresorzy zdemolowali lokal w centrum Katowic. Do środka sprawcy wrzucili kostkę brukową oraz kosz na śmieci.

Do ataku doszło w piątek wieczorem, kiedy w lokalu "Instanbul Kebab"na ulicy Piotra Skargi w Katowicach klientów obsługiwały dwie osoby: Polka oraz Nepalczyk. Napastnicy, dwaj polscy mężczyźni, najpierw zaczęli wyzywać pracowników, a następnie grozić "zamknięciem lokalu".

"Ch*ju", "Turku pie*****ny" – to wulgaryzmy, które wykrzykiwali rasiści. Podczas napaści jeden z agresorów zaczął też szarpać kobietę. Na koniec mężczyźni obrzucili bar kamieniami. Policja ma nagranie z monitoringu. Wcześniej w tym samym lokalu rasiści zaatakowali innego pracownika – Egipcjanina.

Polki boją się o swoich mężów obcokrajowców! W 2011 roku 11 tys. Polaków zawarło związki małżeńskie ( tylko w Polsce) z...

Opublikowany przez Czyńcie Cywilizację Miłości - Fani Ireny Sendlerowej na 11 lutego 2017
Coraz częściej ofiarami ataków są pracownicy kebaba, przypominaliśmy już o tym kilkakrotnie. Do najbardziej dramatycznych wydarzeń doszło w Ełku.

źródło: infokatowice.pl

Napisz do autora: oskar.maya@natemat.pl

Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie
Trwa ładowanie komentarzy...