Ten dzieciak z "MasterChefa Junior" robi furorę w sieci. Jednych rozśmiesza do łez, inni mówią: młodociany sadysta

Mateusz Biernat - uczestnik "MasterChefa Junior".
Mateusz Biernat - uczestnik "MasterChefa Junior". Fot. TVN/FOKUSMEDIA/newspix.pl
Mateusz Biernat ma 8 lat i jest jednym z uczestników drugiej edycji "MasterChef Junior". Właśnie dostał się do finałowej czternastki programu i już podbił serca internautów. Czym? Swoją wielką miłością do mięsa.

Fragment programu z Mateuszem w roli głównej nagrał autor strony PigOut, który swoją działalność w internecie opisuje tak: "Popkultura, bieżące wydarzenia, selfiaki z burgerami i lifestajl dla leniwych". Filmik opatrzony komentarzem "Chcę adoptować tego dzieciaka" i hasztagami #Mati #rzeźnik w niecałą dobę wyświetlono 86 tys. razy.

Bohater zamieszania niezmiernie cieszy się na kulinarne zadanie. Szybko dowiadujemy się dlaczego. Otóż Mateusz i jego koledzy mają przyrządzić wybrany przez siebie rodzaj mięsa. Chłopiec stawia na karkówkę. – To moje popisowe danie – mówi rozpromieniony. W tzw. setce tłumaczy, że lubi przygotowywać "wszystkie mięsa", choć jego numerem 1. pozostaje oczywiście karkówka.
– W przyszłości chciałbym zostać albo rzeźnikiem albo kucharzem – wyjaśnia. Oczy mu się wtedy świecą, z jego twarzy bije radość. – Z dziadkiem przyrządzamy w domu bardzo dużo wyrobów naszej roboty, bo mamy bardzo dużo zwierząt i trzeba coś z tym zwierzętami zrobić... Bo nam się co chwila rozmnażają – dodaje z rozbrajającą szczerością. 8-latek zaznacza jeszcze, że nie mógłby ich zabijać. Czemu? – Ja bym bardziej wolał je kroić – wyjaśnia.

Czujemy, że Mati będzie ulubieńcem widzów "MasterChefa Junior" i że internauci jeszcze nie raz go zacytują.

Napisz do autorki: karolina.blaszkiewicz@natemat.pl

Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie
Trwa ładowanie komentarzy...
WOJCIECH SADURSKIWOJCIECH SADURSKI

"Oskarżenie przez TVPiS jest potężnym przyznaniem się do bezradności argumentacyjnej...". Jak podały media, znalazłem się w znakomitym gronie osób, które TVPiS zamierza ścigać karnie za opinie, dotyczące związku między uprawianą przez tę telewizję propagandą a stworzeniem atmosfery, sprzyjającej mordowi w Gdańsku...

"Jesteście wypier****". [b]Dziennikarz opowiada nam, jak wygląda praca w TVP[/b]
POLECAMY

"Jesteście wypier****". Dziennikarz opowiada nam, jak wygląda praca w TVP

[b]Owsiak nie puści tego płazem TVP. [/b]"Przez dwa lata to były programy nienawiści"

Owsiak nie puści tego płazem TVP. "Przez dwa lata to były programy nienawiści"