Wojciech Cejrowski dosadnie podsumował Mariusza Błaszczaka. "Minister jest głupkiem"

Cejrowski dosadnie podsumował Mariusza Błaszczaka. "Minister jest głupkiem"
Cejrowski dosadnie podsumował Mariusza Błaszczaka. "Minister jest głupkiem" Fot. M. Skwarczek / M. Grocholski / Agencja Gazeta
Wypowiedzi Wojciecha Cejrowskiego z zasady wywołują kontrowersje, ale tym razem podróżnik uderzył wyjątkowo mocno. Dostało się Mariuszowi Błaszczakowi, który chwalił kierowcę BOR, mimo iż ten doprowadził do wypadku limuzyny premier Beaty Szydło.

Wojciech Cejrowski
Publicysta, podróżnik

Minister jest głupkiem w takim razie, skoro uważa, że kierowca się dobrze zachował. (...) Minister gada głupoty.

Beata Szydło trafiła na tydzień do szpitala, ale minister Błaszczak twierdził, że jego zachowanie było właściwe. – Był idiotą, że walnął w drzewo. Jego obowiązkiem służbowym było staranować pojazd, który się pcha na premiera. Źle postąpił, niezgodnie z procedurami. Natychmiast wylatuje z roboty, bo nie ma nerwu do tej pracy! – stwierdził Cejrowski.
Wojciech Cejrowski
Publicysta, podróżnik

To, że seicento wjechało w kolumnę rządową, to szkolny błąd służb. Na trasie przejazdu kolumny osoby ważnej dla państwa wszystkie boczne drogi są blokowane. (...) Kolumna nie jedzie, gdy droga nie jest zablokowana. (...) Należy wszystkich zwolnić! Natychmiast łeb powinien polecieć głównego szefa BOR, całego towarzystwa, które doprowadziło do wypadku.

Do wypadku z udziałem limuzyny Beaty Szydło doszło przed dwoma tygodniami. W samochód premier uderzyło seicento prowadzone przez 21-letniego Sebastiana K.

Źródło: "Radio Koszalin"
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie
Trwa ładowanie komentarzy...