"Dziś trochę łatwiej uwierzyć mi, że światło zwycięża ciemność". Wzruszające gratulacje Kasi Tusk dla ojca

Blogerka modowa Kasia Tusk opublikowała na Instagramie wzruszające gratulacje dla swojego taty, przewodniczącego Rady Europejskiej Donalda Tuska.
Blogerka modowa Kasia Tusk opublikowała na Instagramie wzruszające gratulacje dla swojego taty, przewodniczącego Rady Europejskiej Donalda Tuska. Fot. Wojciech Olkuśnik / Agencja Gazeta
Donald Tusk nie jest jedynym znanym człowiekiem w swojej rodzinie. Równie popularna jest przecież córka przewodniczącego Rady Europejskiej, blogerka modowa Kasia Tusk. Choć zwykle na swoich kanałach w mediach społecznościowych doradza Polkom jak stylowo wyglądać, dziś zrobiła mały wyjątek, by skomentować wielką politykę. I tym razem prezentując świetny styl!


"Dziś trochę łatwiej uwierzyć mi, że światło zwycięża ciemność. Tatusiu, jestem z Ciebie taka dumna!" – napisała Katarzyna Tusk na swoim Instagramie. Post wzbogaciła też o wymowne zdjęcie z czasów, gdy towarzyszyła ojcu podczas głosowania w wyborach parlamentarnych w 2011 roku. To wówczas Platforma Obywatelska stała się pierwszą partią w historii III RP, która utrzymała się przy władzy na drugą kadencję.
Przypomnijmy, iż wówczas formacja Donalda Tuska triumfowała nad ekipą Jarosława Kaczyńskiego stosunkiem 39 proc. do 29 proc. W czwartek rozmiar kęski Prawa i Sprawiedliwości w wojnie z ojcem Kasi Tusk był jeszcze bardziej spektakularny. Na drugą kadencję wybrano go stosunkiem głosów 27:1.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...
WYBORY2019 0 0W mediach Rydzyka przedwyborczy post. "Wystarczy nie jeść dzień, żeby uchronić ojczyznę przed złem"
0 0Chcą zlikwidować MEN. Macie dość chaosu PiS? Program Konfederacji o edukacji to dopiero rewolucja
Coca-Cola 0 0Jak uczyć dzieci chronić środowisko, czyli czy najmłodsze pokolenie uratuje świat
Duka 0 0Szwedzki przepis na spotkanie. “Krog” to kolejne modne słowo ze Skandynawii