Jerzy Dudek zabrał głos w sprawie reelekcji Donalda Tuska. I dał jedną ważną radę Jarosławowi Kaczyńskiemu

Słynny bramkarz Jerzy Dudek również postanowił skomentować reelekcję Donalda Tuska.
Słynny bramkarz Jerzy Dudek również postanowił skomentować reelekcję Donalda Tuska. Fot. Mateusz Skwarczek / Agencja Gazeta
Prawo i Sprawiedliwość rywalizację z Donaldem Tuskiem przegrało w czwartek stosunkiem 1:27. Ten wynik chętnie komentowany jest językiem sportu. O komentarz do wielkiej polityki pokusił się więc słynny były bramkarz Realu Madryt i reprezentacji Polski Jerzy Dudek. Na Twitterze napisał on szczerze, co myśli o przedłużeniu kadencji polskiego przewodniczącego Rady Europejskiej. Dał też radę "trenerowi" ekipy "dobrej zmiany".


"Pierwsza porażka Polski, z której się cieszę" – skomentował Jerzy Dudek. "1:27 - trener po takiej porażce od razu podaje się do dymisji" - dodała legenda piłkarskiej reprezentacji Polski i Realu Madryt.
"Trener" drużyny Prawa i Sprawiedliwości zdaje się jednak nie poczuwać do odpowiedzialności z kompromitację na unijnym boisku. – Donald Tusk nie będzie już w tej chwili mógł funkcjonować z biało-czerwoną flagą – tak zwycięstwo polskiego szefa Rady Europejskiej skomentował Jarosław Kaczyński.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...
dadHERO 0 0Polacy sprzątają Himalaje. Andrzej Bargiel wziął worki i poszedł na lodowiec. "Ilość śmieci szokuje"
Volkswagen 0 0Ciężarówka jak pociąg? Dzięki tej "elektrycznej" autostradzie nie jest to już science fiction