Człowiek, który widział Insignię. Marcin Dorociński odkrywa tajemnice nowej limuzyny

foto. mat. prasowe
Zamówienia na nowy flagowy model marki Opel napływały już od kilku miesięcy. I nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że Insignia najnowszej generacji swoją światową premierę miała całkiem niedawno - podczas Salonu Motoryzacyjnego w Genewie. Polsce na żywo podziwiać ją mogła zaledwie garstka wybrańców, a usiąść za jej kierownicą - właściwie tylko jeden.


Wyjątkowy, intrygujący, wyrafinowany i tajemniczy - to przymiotniki, jakimi twórcy najnowszego modelu marki Opel najchętniej opisują swoje dzieło. Jeśli z kolei poprosić losowo wybraną fankę Marcina Dorocińskiego o opisanie go kilkoma słowami, bardzo prawdopodobne, że otrzymalibyśmy podobny zestaw cech. W związku z tym, wybór osoby, która powinna nową Insignię testować na polskich drogach nie był skomplikowany. Znany polski aktor flagową limuzyną Opla jeździ już od jakiegoś czasu.

– Pierwsze wrażenia z jazdy nową Insignią są dla mnie pozytywnym zaskoczeniem. Bardzo podoba mi się jej smukła sportowo-elegancka linia nadwozia o stylistyce coupé. Przestronne wnętrze zapewnia komfortową i przyjemną jazdę, pod tym względem Insignia może konkurować z modelami z segmentu premium – powiedział Marcin Dorociński.

O tym, jakie jeszcze rozwiązania technologiczne znane z najbardziej luksusowych modeli znalazły się w nowej Insignii, przekonacie się śledząc media społecznościowe oraz odwiedzając stronę internetową www.czlowiekktorywidzial.pl. Którą wersję poleca znany aktor? Dowiecie się jeszcze zanim nowy model Insignii pojawi się w salonach dealerskich.
Insignia – nowy model flagowy marki Opel
Nowy Opel Insignia imponuje nie tylko niezwykłą sylwetką i przyjazną atmosferą wnętrza, ale także inteligentnymi technologiami, począwszy od wyznaczających trendy matrycowych reflektorów Opel LED IntelliLux® poprzez zaawansowany system napędu na wszystkie koła z wektorowaniem momentu obrotowego po nowoczesne systemy wspomagające kierowcę i udoskonalony wyświetlacz HUD.


Insignia jest ponadto wyposażona w pierwszorzędne opcje łączności pozwalające na zintegrowanie smartfona z pokładowym systemem multimedialnym, a także w system Opel OnStar z nowymi funkcjami osobistego opiekuna. Dzięki oszczędnym turbodoładowanym silnikom nowej generacji, masie obniżonej nawet o 200 kilogramów (w zależności od wersji) oraz niżej osadzonemu fotelowi kierowcy Insignia jest jeszcze zwrotniejsza niż poprzednie modele Opla z tego segmentu oraz zapewnia bezpośrednie i satysfakcjonujące wrażenia z jazdy.

Marcin Dorociński
Marcin Dorociński to jeden z najlepszych polskich aktorów. Trzykrotny zwycięzca Złotych Lwów na festiwalu filmowym w Gdyni za filmy „Róża”, „Rewers” i „Ogród Luizy”. Wielokrotnie nominowany i doceniany przez środowisko filmowe. Jego pasje to motoryzacja i piłka nożna. Aktor jest też znany ze swojego zaangażowania w akcje charytatywne i społeczne.

Niniejsza informacja jest aktualna na dzień publikacji. Specyfikacja techniczna Insignii może ulec zmianie. Niektóre elementy wyposażenia oraz usługi mogą być dostępne tylko w wybranych krajach lub wyłącznie za dodatkową opłatą.

Artykuł powstał we współpracy z Opel

Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...
POLECAMY 0 0Olga Bołądź rzuciła wyzwanie koleżankom z branży. Teraz kobiety dołączają do #boladzchallenge
0 0Czekasz, aż ostygnie, zanim włożysz do lodówki? 3 kulinarne błędy, które popełnia każdy Polak
WYWIAD 0 0"Byłam przed 30, a nie chciało mi się żyć". Patrycja schudła 50 kg, pokonała hashimoto i depresję
MamaDu 0 0"Cesarskie cięcie powoduje problemy dziecka w dorosłości". Wywiad z prof. Ewą Helwich
DADHERO.PL 0 0Nie wiesz jak? Nie przejmuj się, nie ty jeden. Oto nasze rady, jak mądrze wychowywać syna
SAP 0 0Od personalizacji adidasów do zatrzymania powodzi. Oto jak transformacja cyfrowa zmienia nasze życie
#GRZEJE 0 010 godzin czekał na żonę, która poszła do dentysty. Musiała interweniować Straż Miejska
POLECAMY 0 0Jak mu tak wróżka powie, to zwolni pół firmy. Po 15 latach ujawnia kulisy pracy wróżenia w telewizji
MamaDu 0 0"Moja córka żyła 70 minut". Gest mamy po śmierci dziecka poruszył ludzi na całym świecie
POLECAMY 0 0Nie zawsze musisz być wśród ludzi. Te rzeczy powinieneś zrobić sam przynajmniej raz w życiu
0 0Technika sprzed 5 tys. lat pomoże ci popełnić mniej błędów. Mnisi mieli rację
dad:HERO 0 0Polecamy pięć hitów z Nefliksa i HBO Go do obejrzenia z dziećmi w ten weekend
0 0Wybrano najlepsze seriale dekady. O połowie pewnie nawet nie słyszałeś!