Zasmucił cię dzisiejszy śnieg? Mistrzowie od tabletek już to przewidzieli, oto suplement na prognozę pogody

Jest już sposób na złe prognozy pogody - a jakże -  suplement diety.
Jest już sposób na złe prognozy pogody - a jakże - suplement diety. Twitter / Meteo API
Nie ma takiego stanu umysłu, na który polscy producenci suplementów nie wynaleźliby jeszcze swoich pigułek. Zasmucił cię poranny śnieg, wierzysz w teorię, że w Wielkanoc pogoda jest gorsza od tej z Bożego Narodzenia, podmuchy wiatru i spadki ciśnienia wgniatają cie w fotel? Oto pigułka, którą należy zażyć, a świat wróci do normy.


Szacuje się (choć dokładnie nie wiadomo, kto pierwszy puścił ten mit w obieg) że połowa Polaków jest podatna na zmiany pogody. Pół roku z całego życia poświęcamy na dyskusję o pogodzie (badania Institute of Commercial Management). Wspólne narzekanie na warunki atmosferyczne pozwala przełamywać barierę w kontaktach międzyludzkich. Rodzina Furmanów, właściciele potężnej firmy farmaceutycznej z Pabianic połączyła te dwa zdania w biznesowy złoty graal i oto jest.
Prognostil suplement diety, który można zażywać na wypadek paskudnych prognoz pogody. Według twórców, front chłodny (przechodzący aktualnie nad Polską) powoduje gorszy nastrój, zwiększoną podatność na stres i huśtawkę nastrojów. Wcale nie lepsze są fronty ciepłe. Te powodują osłabienie koncentracji, brak energii, senność, zmęczenie. Zarówno zimno, jak i gorąco, powoduje "osłabienie". A ponieważ żyjemy w kraju o umiarkowanym i do tego zmiennym klimacie, te tabletki sprzedają się jak ciepłe bułeczki.

Nie jesteś pewny czy to to dla ciebie? Twórcy suplementu proponują wypełnienie krótkiej ankiety. Jeśli mieszkasz w mieście, pijesz kawę i do tego śpisz mniej niż 9 godzin, to jesteś targetem tego środka. Kup albo po prostu spędzaj więcej czasu na świeżym powietrzu, pilnuj lekkostrawnej diety, wysypiaj się.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...
Reserved 0 0Reserved pokazuje inną twarz lat 80. Wieczorowa kolekcja bierze z nich to, co najlepsze
T-mobile 0 0Zachwyciła go postać epizodyczna. Tomasz Raczek zwraca uwagę na szczegóły kultowego już filmu

MOTO

0 0Gdzieś już to widziałeś. Seat Tarraco to dobre… niemieckie auto – nie licz na hiszpański temperament
0 0Ten dziwoląg da się lubić. Nowy C-HR ma przekonać tych, którzy do tej pory mówili mu "nie"
Renault 0 0Łatwiejsza jazda. W tym modelu kierowca poczuje, co to znaczy prawdziwe wsparcie
INNPoland 0 0Wielka awaria w popularnym banku. Niektórym klientom wyzerowało konta