Whitney Houston była biseksualna? Jej związek z kobietą trwał ponad 20 lat

Whitney Houston zmarła 5 lat temu. Po premierze nowego dokumentu, wszyscy mówią o jej związku z kobietą.
Whitney Houston zmarła 5 lat temu. Po premierze nowego dokumentu, wszyscy mówią o jej związku z kobietą. Fot. za Facebook.com/ Whitney Houston
Od śmierci Whitney Houston minęło 5 lat, a na jaw zaczynają wychodzić nieznane fakty z jej życia. Twórcy dokumentu "Can I Be Me" przyjrzeli się bliskiej relacji gwiazdy z Robyn Crawford, która podobno była w showbiznesie tajemnicą poliszynela.

Plotki na temat tej zażyłości krążyły od lat, nikt jednak nie chciał ich potwierdzić. Karty na stół wyłożyli twórcy filmu poświęconego Whitney - artystka kochała ponoć swoją asystentkę i przyjaciółkę.

Wiedziałem 40 lat temu, wszyscy wiedzieliśmy – mówi portalowi Radar Dennis Crawford, ojciec rzekomej partnerki Houston, Robyn. – Widziałem je razem – przekonuje. Twierdzi, że kobiety nie kryły się specjalnie z uczuciami, trzymając się za ręce i wymieniając pocałunki. Intymnemu charakterowi związku zaprzecza matka piosenkarki. – Nie wiem czemu zaprzecza – tłumaczy Radar Dennis Crawford.
W dokumencie "Whitney: Can I Be Me" stylistka Ellin Lavar przekonuje, że Robyn była dla gwiazdy ostoją. – Stworzyła jej bezpieczne miejsce – cytuje Radar. Crawford i Houston poznały się jeszcze będąc nastolatkami, później podjęły współpracę zawodową. Od 2012 r. była asystentka odmawia rozmów na temat Houston.

źródło: radaronline.com
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie
Trwa ładowanie komentarzy...