Kręcenie filmików telefonem jeszcze nigdy nie było tak wciągające. Slow Motion w nowym Sony Xperia XZ to perełka

Dzięki Sony Xperia XZ takie efekty można uzyskać dzięki smartfonowi! Super slow motion to będzie hit tego sezonu w świecie gadżetomaniaków.
Dzięki Sony Xperia XZ takie efekty można uzyskać dzięki smartfonowi! Super slow motion to będzie hit tego sezonu w świecie gadżetomaniaków. Fot. Mateusz Trusiewicz /naTemat.pl
Co będzie hitem tego sezonu w świecie smartfonów? Po tym, co naTemat zobaczyło podczas testów Sony Xperia XZ Premium w Portugalii możemy Was zapewnić, że nadchodzi czas zapierających dech w piersiach filmików super slow motion. Najnowszy gadżet od Sony pozwala je nagrywać w niespotykanej dotąd w smartfonach jakości 960 klatek na sekundę! Tak, telefonem!

Kojarzycie te piękne obrazki w zwolnionym tempie z hollywoodzkich filmów i najlepszych reklam? Teraz w identyczny sposób będzie można utrwalać najlepsze momenty naszego życia. Przekonaliśmy się o tym podczas wizyty w Portugalii, gdzie Sony dziennikarzy z całego świata poprosiło o przetestowanie modelu Xperia XZ Premium. Na te testy zaproszony został także najsłynniejszy spec od efektów slow motion Chris Cairns.

Efektem tej współpracy są nagrania obrazujące pełnię możliwości smartfona, który wprowadza na rynek zupełnie nową jakość. Zobaczcie tylko, jak możliwości nagrywania super slow motion przy 960 kl/s wykorzystaliśmy my. Efekt końcowy takiego filmiku w slow motion naprawdę robi wrażenie.
XPERIA XZ PREMIUM

Filmy super slow motion 960fps przy użyciu smartfona? Czemu nie :)

Opublikowany przez WIDEO natemat.pl na 4 maja 2017
Sony Xperia XZ to jednak nie tylko genialne narządzie do tworzenia zachwycających filmików. Japoński telefon wyposażono też w ekran 4K i technologię HDR. Dech w piersiach zapiera więc też oglądanie stworzonych materiałów na smartfonie. Fani technologii na Sony Xperia XZ w Polsce muszą wydać 3199 zł. Tyle ten model kosztuje w akcji przedsprzedażowej, która właśnie ruszyła nad Wisłą.

I jest to oferta naprawdę ciekawa. Ci, którzy załapią się na przedsprzedaż, w cenie smartfona otrzymają bowiem warte 1200 zł bezprzewodowe słuchawki Sony MDR–100ABN oraz zostaną objęci usługą VIP Service. A to oznacza, że w razie awarii mogą liczyć na obsługę "door to door", ich problemy rozwiązywane będą w 72 godziny, a na czas ewentualnej naprawy otrzymają telefon zastępczy.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie
Trwa ładowanie komentarzy...