Figurka klęczącego prezydenta Dudy za 9,99 zł. Ogłoszenie na Facebooku rozbawiło internautów

Mężczyzna oferuje figurki klęczącego prezydenta Dudy. Zachęca do współpracy sklepy z dewocjonaliami.
Mężczyzna oferuje figurki klęczącego prezydenta Dudy. Zachęca do współpracy sklepy z dewocjonaliami. fot. facebook.com / Piotr Zawadzki
Choć PiS szedł do wyborów z hasłem wstawania Polski z kolan, wywodzący się z tej partii prezydent Duda często pokazuje się społeczeństwu właśnie na klęczkach. Ostatnio zawrotną karierę zrobiło jego zdjęcie w tej pozycji wykonane w Meksyku, które internauci żartobliwie skomentowali jako część podróży "Na kolanach przez świat". Teraz jeden z użytkowników Facebooka postanowił zarobić na popularności klęczącego prezydenta.


"Figurka klęczącego Dudy – glina wypalana z emalią, cena hurtowa 3,45 zł + 8 proc. VAT, cena detaliczna 9,99 zł + 8 proc. VAT! Dajemy upust od 100 000 sztuk 18 proc.! Zapraszamy do współpracy hurtownie i sklepy z dewocjonaliami!" - napisał na Facebooku Piotr Zawadzki, zamieszczając zdjęcie figurki Andrzeja Dudy.

Czy to kolejny głęboko religijny wyborca prezydenta Dudy? Jego wpisy na Facebooku temu przeczą, bo mężczyzna jest zaangażowany w działalność opozycyjną wobec władzy PiS. Wątpliwości nie pozostawia także jego ironiczny opis produktu. "Racjonalizując..., gdyby tak naciąć od góry to mógłby tez byc serwetnik, a gdyby nawiercić po kręgosłupie to na wykałaczki piękne cacko by było, bo papier toaletowy to chyba by sie zsuwał" - pisze Zawadzki.

Racjonalizując..., gdyby tak naciąć od góry to mógłby tez byc serwetnik, a gdyby nawiercić po kręgosłupie to na wykał...

Opublikowany przez Piotr Zawadzki na 9 maja 2017
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...