Cezary Gmyz dał się podpuścić. Uwierzył w zdjęcie przerobione w Photoshopie, oburzył się i podał dalej

Cezary Gmyz dał się nabrać n  zdjęcie przerobione w Photoshopie.
Cezary Gmyz dał się nabrać n zdjęcie przerobione w Photoshopie. Fot. Sławomir Kamiński / Agencja Gazeta
Te Niemce to podłe są – śmieje się na Twitterze z Cezarego "Trotyl" Gmyza Bartosz Wieliński. Gmyz dał się złapać na klasycznego fejka, zdjęcie przerobione w Photoshopie, przedstawiające pozornie zwykłą tabliczkę umieszczona przy placu zabaw.

Cezary Gmyz pisze o szaleństwie genderyzmu. Korespondent TVP w Niemczech oburza się, oglądając tabliczkę informującą, że plac zabaw przeznaczony jest dla dzieci i dzieci rodzaju żeńskiego. Otwarte od 7 do 20. Problem w tym, że to zdjęcie to klasyczna "podpucha".
W oryginale na tablicy była informacja, że plac zabaw przeznaczony jest dla dzieci i młodzieży. Niestety, Cezary Gmyz nie zweryfikował informacji, tylko puścił dalej z komentarzem o gender. Wieliński śmieje się, że Niemcy specjalnie zrobili ten fotomontaż, żeby nieostrożny Czarek znów się zaorał.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie
Trwa ładowanie komentarzy...
WOJCIECH SADURSKIWOJCIECH SADURSKI

"Oskarżenie przez TVPiS jest potężnym przyznaniem się do bezradności argumentacyjnej...". Jak podały media, znalazłem się w znakomitym gronie osób, które TVPiS zamierza ścigać karnie za opinie, dotyczące związku między uprawianą przez tę telewizję propagandą a stworzeniem atmosfery, sprzyjającej mordowi w Gdańsku...

"Jesteście wypier****". [b]Dziennikarz opowiada nam, jak wygląda praca w TVP[/b]
POLECAMY

"Jesteście wypier****". Dziennikarz opowiada nam, jak wygląda praca w TVP

[b]Owsiak nie puści tego płazem TVP. [/b]"Przez dwa lata to były programy nienawiści"

Owsiak nie puści tego płazem TVP. "Przez dwa lata to były programy nienawiści"