Błaszczak wróży kłopoty Woodstockowi. "Opinia policji będzie negatywna. Organizator związany z totalną opozycją"

Szef MSWiA Mariusz Błaszczak zapowiedział, że policja wyda negatywną opinię w sprawie organizacji tegorocznego Przystanku Woodstock.
Szef MSWiA Mariusz Błaszczak zapowiedział, że policja wyda negatywną opinię w sprawie organizacji tegorocznego Przystanku Woodstock. Fot. Grzegorz Skowronek / Agencja Gazeta
– W sprawie Przystanku Woodstock już w ubiegłym roku policja negatywnie zaopiniowała to przedsięwzięcie. W tym roku opinia też będzie negatywna – takie kłopoty Jurkowi Owsiakowi i Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy na antenie Polskiego Radia wróżył szef MSWiA Mariusz Błaszczak. Oburzał się też na to, że organizator Przystanku Woodstock "protestował w mediach prywatnych związanych z totalną opozycją".


O tym, że podlegająca mu policja wyda negatywną opinię w sprawie organizacji Przystanku Woodstock, Mariusz Błaszczak poinformował w środowy poranek. – W sprawie Przystanku Woodstock już w ubiegłym roku policja negatywnie zaopiniowała to przedsięwzięcie. W związku z tym, to wydarzenie miało charakter imprezy masowej o podwyższonym ryzyku – przypominał minister spraw wewnętrznych i administracji.

Mariusz Błaszczak stwierdził, że "sam organizator tkwi w przeświadczeniu, że wszystko będzie fajnie". – Róbta co chceta i wszystko będzie fajnie – ironizował. Choć polityk Prawa i Sprawiedliwości starał się unikać wymieniania nazwiska Jurka Owsiaka i nie wspominać o Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy, nie powstrzymał się od stricte politycznie motywowanej krytyki pod ich adresem. – Sam ten organizator jest kimś, kto bardzo wyraźnie związany jest z totalną opozycją – oznajmił Błaszczak w "Sygnałach Dnia".

źródło: Polskie Radio
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...