Okradają nas, krzywdzą, sterują nami. Najmodniejsze teorie spiskowe i proste rady, jak się przed nimi bronić

Amerykański zamach na WTC, Chemtrails, kontrole umysłów i pogody - to jedne z wielu teorii spiskowych. Przed niektórymi można się bronić!
Amerykański zamach na WTC, Chemtrails, kontrole umysłów i pogody - to jedne z wielu teorii spiskowych. Przed niektórymi można się bronić! Screeny z Youtube.com
Kiedyś były zwykłe legendy miejskie jak ta o czarnej wołdze, Wielkiej Stopie, Leninie, który stał się grzybem czy klątwie Tutanchamona. Teraz co chwilę jesteśmy "atakowani" przez działające na szeroką skalę i dotykające wszystkich teorie spiskowe. Jak sama nazwa mówi – to tylko teorie. Jednak naukowcy zawsze zaczynają najpierw rozmyślać, by potem coś udowodnić. I mieć rację.

Śledząc strony i fora poświęcone tym tematom, możemy się natknąć na setki różnych teorii, które dowodzą, że nie mamy wolnej woli, ktoś nas oszukuje, okrada, krzywdzi, steruje. Ogólnie jesteśmy niewolnikami w Wielkiej Machinie Zła, która swoje istnienie skrzętnie ukrywa. Jeśli czujecie, że coś z naszym światem jest nie tak, poniżej znajdziecie kilka wytłumaczeń tego stanu rzeczy. By nie być gołosłownym, podpowiadamy jak się przed nimi bronić.

World Trade Center

Amerykańska wersja "naszej" – smoleńskiej. Teoria o zamachu, za którym nie stali talibowie lecz USA/Żydzi/Masoni nadal nie wyblakła. Odżyła po ostatnim tragicznym w skutkach pożarze w Londynie. W internecie mnóstwo jest "faktów" i analiz filmów z zamachu 9/11. Niektóre są naprawdę przekonujące i na upartego trudno je obalić. Dlaczego za zamachem nie stoi Osama Bin Laden i spółka? By Amerykanie mogli rozpętać kolejną wojnę i zarabiać na przemyśle zbrojeniowym czyt. ISIS.
Jak się bronić? W obecnych czasach wszystko tak naprawdę zależy od naszego szczęścia. Bo ataki terrorystyczne nie mają reguły i nikt nie bierze jeńców.

Chemtrails

Wydawać by się mogło, że to już przestarzała teoria – dawno wyjaśniona. Otóż nie! Nadal ludzie wierzą, że samoloty rozpylają na niebie chemikalia. Po co ktoś to robi? By nas zatruwać i kontrolować populację. Skąd wiadomo, że coś jest nie tak? Smugi kondensacyjne zostawiane przez samoloty za długo utrzymują się w powietrzu. A kiedyś niby tak nie było. Samolot przelatywał i nie było po nim śladu. Teraz już nie wiadomo czy na niebie to co widzimy to na pewno zwykłe chmury.
Jak się bronić? Działami orgonowymi! Urządzenie wysyła w górę pozytywną energię i oczyszcza atmosferę. Kosztuje kilkaset złotych, ale zdrowie jest warte każdej ceny!

Pizzagate

Podobno istnieje szajka pedofilów w której skład wchodzi waszyngtońska elita w tym nawet Clintowie. Dlaczego pizza? Bo w żargonie "pizza z serem" oznacza dziecięcą pornografię (cheese pizza - > CP - > child porn), a jednym z elementów układanki jest pizzeria "Comet Ping Pong". Na Instagramowym koncie jej właściciela internauci z forum 4chan znaleźli zdjęcia dzieci. Niedawno FBI złapało też kilkuset członków z darknetu czyli ciemnej strony internetu.
Jak się bronić? Niestety, chyba trzeba będzie zrezygnować z jedzenia pizzy z serem. Czyli raczej z każdej, a wszystko po to by nie wspierać złej organizacji.

Kontrola pogody

Śnieg w maju? Grad w czerwcu? Fala potwornych upałów we wrześniu i inne dziwne zjawiska? To nie globalne ocieplenie czy "normalne" anomalie, ale super broń na Alasce. Projekt HAARP nie tylko może służyć do tego by dopasować pogodę na zasadzie ogromnego klimatyzatora. W rękach eko-terrorystów służy do wywoływania trzęsień ziemi, huraganów czy wybuchów wulkanów za pomocą potężnych impulsów elektromagnetycznych. To zdaniem teoretyków najpotężniejsza broń w historii ludzkości.
Jak się bronić? Kiedyś popularną metodą na policyjny fotoradar były płyty CD zawieszane pod lusterkiem samochodowym. Może na fale elektromagnetyczne też zadziała? Dla pewności lepiej wykorzystać płytę Blue-ray bo ma większą pojemność

Wampiry energetyczne

Te klasyczne wysysają krew, te energetyczne – naszą siłę życiową. Podobno każdy z nas przynajmniej raz się natknął na taką istotę. Efekt? Nagłe zmęczenie bez przyczyny. Dłuższe przebywanie z takim pasożytem jest śmiertelnie niebezpieczne. Przykłady wampirów energetycznych są nawet w Biblii. Np. Dalila odebrała siłę Samsonowi obcinając mu włosy. Uważajmy z kim trzymamy i czy się nie robi się nam przy tych osobach słabo.
Jak się bronić? Techniką Splecionych Okręgów. Stykamy koniuszki kciuków i palców środkowych tworząc 2 przenikające się kręgi i wyobrażając sobie, że otacza nas nieprzepuszczalna bariera. To podobno skuteczna forma obrony przed atakami wampirów. Pomagają też kryształy kwarcu.

Fluor

Występowanie: pasty do zębów i kranówka. Ludźmi którzy się z nim zetknęli łatwiej jest manipulować. Czyli tak naprawdę wszyscy jesteśmy podtruwani całe życie. Chemik Charles Eliot Perkins ujawnił, że bolszewicy korzystali z fluoru w wodzie by realizować plany skomunizowania świata. I tak jest do dziś. Z jednej strony chroni zęby, a z drugiej powoduje raka i jesteśmy bardziej podatni na sugestie. M. in. w Belgii, Estonii, Grecji i Chorwacji woda jest bez fluoru.
Jak się bronić? Czytać etykiety czy aby nie mają szkodliwego fluoru. Ale czy producenci nie będą tego starali się ukryć i wcale o tym nie napiszą? Paranoja!

Szczepionki

To protoplasta "fake news". W 1998 naukowiec Andrew Wakefield opublikował badania, które jasno wskazują, że szczepionki powodują autyzm. Okazało się, że były fałszywe, a doktor stracił prawa do wykonywania zawodu. Jednak nawet to, że dzięki szczepionkom ludzkość nie wyginęła przez dżumę – nie przekonuje. I jak tak dalej pójdzie czeka nas kolejna śmiertelna epidemia. Z drugiej strony według wyznawców teorii szczepionek dzieci są mniej odporne na choroby, trzeba je leczyć i… biznes się kręci.
Jak się bronić? No cóż… homeopatia! Po co wydawać kasę na szczepionki jak za nieco ponad 5000 zł możemy kupić STYMULATOR HOMEOSTAZY.

Blue Beam

Słyszycie czasem dziwne, ambientowe dźwięki? Jeśli tak to prawdopodobnie byliście ofiarą tajnego projektu naukowego, który za pomocą fal o określonych częstotliwościach wpływa na nasze mózgi (bardziej skutecznie niż przekaz medialny!). Za pomocą takich dźwięków ktoś nas może bezwiednie kontrolować i totalnie zdominować. Tak by przyjąć jedyną słuszną religię New Age. Blue Beam jest bezpośrednio związany z HAARP. Okazuje się, że centrum sterowania światem znajduje się na Alasce.
Jak się bronić? Teoretycznie fal radiowych nie powinniśmy słyszeć (choć w internecie są nagrania Blue Beama), ale dla pewności załóżmy czapki z folii aluminiowej jak bohaterowie filmu "Znaki".

Kult Saturna

Tak naprawdę zawsze czciliśmy boga Saturna. Zresztą imię Szatan pochodzi właśnie od nazwy tej planety, a obrączki małżonków symbolizują jej pierścienie. Symbolem Saturna jest też heksagram oraz czarny sześcian. To rzeczy od zawsze obecne w naszym życiu i popkulturze: taki kształt ma konsola Xbox, Gamecube, kostka Rubika czy układanka z filmu "Hellraiser". Nawet w jednym teledysku Justina Biebera możemy zobaczyć sześcian, a nawet oko – symbol Illuminatów! Chcąc nie chcąc – jesteśmy satanistami.
Jak się bronić? Posiadając tylko okrągłe przedmioty. Kwadratowe są szatańskie, a trójkątne illuminackie.

UFO

Kosmici już tak się nam wszystkim zakorzeniły w psychice, że pewnie nawet jakbyśmy zobaczyli szarego lub zielonego ludzika to przybilibyśmy z nim piątkę. To wersja dla optymistów. Kosmici, istoty z innych wymiarów i inni "nie-ludzie" nie mają jednak dobrych zamiarów. Porywają nas, eksperymentują na żywych organizmach, ale nie tylko. Dowodów jest co niemiara – od kręgów na zbożu, po latające dyski i wyznania świadków. Niektórzy dodatkowo wierzą, że żyjemy w "matrixie", kierowanym przez obcych. I nie możemy się obudzić.
Jak się bronić? Nie da się! Obca technologia wyprzedzająca nas o epoki sprowadza nas do poziomu możliwości mrówki w starciu z człowiekiem.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie
Trwa ładowanie komentarzy...