Max Kolonko nie zostawił suchej nitki na Wojciechu Cejrowskim. "Publicystyka w TVP sięga drugiego dna"

Mariusz Max Kolonko zarzuca Cejrowskiemu tabloidowy populizm.
Mariusz Max Kolonko zarzuca Cejrowskiemu tabloidowy populizm. Fot. Krzysztof Szatkowski / Agencja Gazeta
"Tabloidowy populizm" Wojciecha Cejrowskiego odsłania na Facebooku Mariusz Max Kolonko. Popularny na prawicy był korespondent z USA oburzył się, gdy zobaczył w TVP Info Wojciecha Cejrowskiego opowiadającego o swoich specyficznych poglądach na tle amerykańskiej flagi i Matki Boskiej.

"Cejrowski nie jest ani dziennikarzem, ani obywatelem amerykańskim" – zauważa Mariusz Max Kolonko. W dalszej części swojego postu na Facebooku dodaje, że mieszaine do "wypocin" Wojciecha Cejrowskiego amerykańskich symboli narodowych i Matki Boskiej jest obraźliwe dla tych, dla których te symbole rzeczywiście coś znaczą.

Tabloidowy populizm Cejrowskiego z flagą amerykańską i Matką Boską na antenie TVPdezInfo. Panie Jacek Kurski...

Opublikowany przez Mariusz Max Kolonko na 23 czerwca 2017
Przy okazji dostało się też Jackowi Kurskiemu i TVP Info, które zresztą Mariusz Max Kolonko nazywa "TVPdezInfo". "Publicystyka w TVP sięgnęła drugiego dna" –pisze do prezesa Kurskiego.

Internauci komentujący wpis dziennikarza w większości chyba nie podzielają jego zdania. "Akurat te spotkania Rachonia i Cejrowskiego są bardzo udane", "Zamiast jednoczyć się z rodakiem mającym ten sam cel w swoim działaniu woli pan czepiać się szczegółów", "Mariusz, nie ruszaj Cejrowskiego, jesteśmy po tej samej stronie de facto” – to tylko niektóre z głosów nawołujących do pojednania w imię dobra prawicy. Ale są i głosy zarzucające dziennikarzowi zawiść, gdyż on sam nie został zaproszony do TVP. Temu jednak Mariusz Max Kolonko zaprzecza, utrzymując, że zaproszenie dostał, ale odmówił udziału w programie.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie
Trwa ładowanie komentarzy...