No, to teraz świat dowie się wszystkiego. Nergal skarży się na Facebooku na totalitarną propagandę polskiego rządu

Adam Nergal Darski na swoim Facebooku głośno potępia rządy Prawa i Sprawiedliwości.
Adam Nergal Darski na swoim Facebooku głośno potępia rządy Prawa i Sprawiedliwości. Fot. Albert Zawada / Agencja Gazeta)
Adam Nergal Darski dołącza do grupy komentujących na Facebooku sytuacji w Polsce. To głos ważny, konto Nergala śledzi na bieżąco dziesiątki tysięcy jego fanów na całym świecie. Wpisy o końcu demokracji w Polsce mogą się ponieść bardziej w świat, niż głosy polityków z partii opozycyjnych.

"Owce prowadzone przez ślepca, początek końca polskiej demokracji". "PiS zaprzepaszcza prawie 40 lat polskiej demokracji, mentalnie wracamy do jaskini" – to tylko niektóre tezy, jakie postawił na Facebooku Adam Darski w ostatnich dniach. Te wpisy akurat było napisane w języku angielskim, ale Darski nie stroni też od pisania po polsku. O ile jednak wpisy po angielsku są bardziej informacyjne, o tyle w języku Słowackiego są apelem o wspólną walkę w obronie demokracji.

This is encouraging. People in Poland AGAIN massively go in the streets protesting against those lunatics in goverment!...

Opublikowany przez Adam Nergal Darski na 19 lipca 2017
– Dla wszystkich świadomych obywateli w kraju, wyjdzie z domów i powiedzcie głośno NIE łamaniu prawa i zabijaniu demokracji – napisał Nergal, wzywając do stawienia się dziś pod Pałacem Prezydenckim. O godzinie 20. na Krakowskim Przedmieściu ma się odbyć pikieta w obronie zasady niezależności sądów.

Dla wszystkich ŚWIADOMYCH obywateli w kraju, wyjdźcie z domów i powiedzcie głośno NIE! łamaniu prawa i zabijaniu...

Opublikowany przez Adam Nergal Darski na 19 lipca 2017
Adam Nergal Darski nie raz już "podpadł" sympatykom Prawa i Sprawiedliwości. Politycy tej partii, tak ochoczo odwołujący się do wartości chrześcijańskich nie raz dali wyraz oburzeniu na to, co Darski robił na przykład z egzemplarzem Biblii. Nie można wykluczyć, że teraz Nergal zostanie znienawidzony przez nich jeszcze bardziej, bowiem głos popularnego muzyka z pewnością dotrze tam, gdzie nie docierali polscy opozycjoniści.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie
Trwa ładowanie komentarzy...