Ale odlot! Uber wprowadza latające taksówki. Będziemy mogli przelecieć się helikopterem

Uber wprowadza przeloty helikopterami
Uber wprowadza przeloty helikopterami Fot. Uber.com
To na pewno nie spodoba się taksówkarzom. Uber wprowadza to swych usług przeloty helikopterami. Będzie można nimi polatać w 7 polskich miastach. Nie spodziewajmy się jednak tym razem strajków linii lotniczych. To na razie akcja promocyjna, ale kto wie czy jeśli ten nomen omen pilotaż stanie się hitem, to sieć nie wprowadzi tego na stałe.

Korki w miastach najlepiej omija się metrem. W Polsce podziemny transport to marzenie wielu miast. Za to w przestworzach jest sporo miejsca i możliwości. Fakt ten wykorzystuje Uber i rusza z akcją promocyjną. Z pokładu helikoptera popatrzymy na wszystkich z góry za jedyne 20 zł.
Z marzeniami o podniebnych podróżach musimy się spieszyć. Akcja trwa tylko 2 dni w 7 polskich miastach. Dla każdego miasta jest tylko 10 miejsc na pokładach helikopterów.
By przelecieć się helikopterem trzeba w aplikacji Ubera najpierw wybrać trasę, a potem na dole, z dostępnych opcji, naciskamy ikonkę helikoptera. Jeśli będzie wolny, kierowca zawiezie nas na lądowisko, a po przelocie, odwiezie w docelowe miejsce.

Źródło: Uber.com
Trwa ładowanie komentarzy...