'Woodstock to impreza podwyższonego ryzyka". Agata Młynarska wspiera Jurka Owsiaka i chwali woodstockowiczów

W tym roku organizatorzy Festiwalu Woodstock mają rzucane coraz to nowe kłody pod nogi. Jednak czym mocniejsze ataki, tym zacieklejsza obrona.
W tym roku organizatorzy Festiwalu Woodstock mają rzucane coraz to nowe kłody pod nogi. Jednak czym mocniejsze ataki, tym zacieklejsza obrona. Fot. Grzegorz Skowronek/ Agencja Gazeta
Mariusz Błaszczak nie ustaje w atakach na Jurka Owsiaka, a ministerstwo spraw wewnętrznych i administracji wymyśla coraz nowsze zastrzeżenia, aby utrudnić odbycie się imprezy. Po ostatnim apelu organizatora, wsparcie dla festiwalu posypało się z różnych stron. Agata Młynarska także dołączyła się do tej akcji.


– Całym sercem popieram Przystanek Woodstock.Czy Wielka Orkiestra kiedyś zawiodła? Czy Jurek kiedyś Was oszukał? Nie!I tak będzie tym razem! Kolorowi ludzie, którzy czekają cały rok na tę chwilę mają swoje święto muzyki i wolności. Nie dadzą sobie tego zabrać! Zbyt to dla nich ważne i radosne.Jurek! Wierzę, że dobre Anioły nie odpuszczą i przyślą Ci całe swoje zastępy, żeby się udało!Trzymam kciuki i wpłacam - pisze w swoim poście dziennikarka.

– Woodstock to podwyższone ryzyko...spotkania ludzi, którzy potrafią się cieszyć i kochają świat we wszystkich jego przejawach różnorodności. Podwyższone ryzyko spotkania ludzi serdecznych, pozytywnie zakręconych i kolorowych - mówi na nagraniu Agata Młynarska.

Dziennikarka wspomina swoje pierwsze odwiedziny na festiwalu, świetna atmosferę i wzajemną życzliwość uczestników. – Jako mama i jako babcia absolutnie nie miałabym nigdy nic przeciwko temu, aby moje dzieci tam jeździły - zapewniła Młynarska i dodała, że nie może pogodzić się z tym, co dzieje się w tym roku wokół tej imprezy.

Zdecydowana większość komentujących popiera apel dziennikarki i samego Jurka Owsiaka. Podobnie jak Agata Młynarska, wiele osób deklaruje też chęć pomocy i wpłacenia pieniędzy na rzecz fundacji organizującej festiwal.
Festiwal Woodstock zaczyna się 3 sierpnia w Kostrzynie nad Odrą.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...
POLECAMY 0 0Jak mu tak wróżka powie, to zwolni pół firmy. Po 15 latach ujawnia kulisy pracy wróżenia w telewizji
MamaDu 0 0"Moja córka żyła 70 minut". Gest mamy po śmierci dziecka poruszył ludzi na całym świecie
POLECAMY 0 0Nie zawsze musisz być wśród ludzi. Te rzeczy powinieneś zrobić sam przynajmniej raz w życiu
0 0Technika sprzed 5 tys. lat pomoże ci popełnić mniej błędów. Mnisi mieli rację
dad:HERO 0 0Polecamy pięć hitów z Nefliksa i HBO Go do obejrzenia z dziećmi w ten weekend
0 0Wybrano najlepsze seriale dekady. O połowie pewnie nawet nie słyszałeś!
HYDEPARK 0 0Amatorzy często trenują tak ostro jak zawodowcy. Różnica często się zaciera
0 0Święta to czas (u)dawania. Tomasz Kot w poruszającym spocie, daje cenną lekcję
0 0"Chodziło o to, by mężczyźni odzyskali godność". Tomasz Raczek szczerze o zamknięciu "Playboya"
0 0Była pierwszą polską influencerką, kochała kobiety i seks. Łempicka to dziś ikona