Internauci zniesmaczeni po "życzeniach" Owsiaka dla Pawłowicz. Zalecił jej seks

Jerzy Owsiak zaleca poseł PiS, Krystynie Pawłowicz, by spróbowała magicznych właściwości seksu.
Jerzy Owsiak zaleca poseł PiS, Krystynie Pawłowicz, by spróbowała magicznych właściwości seksu. Fot. Daniel Adamski / Sławomir Kamiński / Agencja Gazeta
Słynący z mówienia prosto z mostu Jerzy Owsiak zalecił poseł Krystynie Pawłowicz, by spróbowała magicznych właściwości seksu. Według organizatora festiwalu Woodstock posłanka będzie przez to bardziej rozluźniona, ale i „w głowie też się może poukładać”. I choć niektórzy przyklasnęli słowom szefa WOŚP, to nie wszystkim wypowiedź Owsiaka się jednak spodobała.

Poseł Krystyna Pawłowicz kiedyś niezbyt przychylnie wypowiedziała się o festiwalu w Kostrzynie nad Odrą. Mówiła, że dochodzi tam do "szczucia na Kościół" (pomijając to, że na terenie imprezy działa "Przystanek Jezus"). W 2014 roku skrytykowała też uczestników Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy i nazwała ich satanistami.
Krystyna Pawłowicz
Posłanka PiS

"Ci ludzie prezentują wartości satanistyczne – przecież telewizja czasem pokazuje, co się w tym tłumie dzieje. Ja, jako katoliczka gorąco wzywam przy tej okazji katolików, aby nie wspierali tego, aby nie dawali pieniędzy, które dla wolontariuszy i sympatyków kończą się antychrześcijańskim i lewackim praniem mózgu."

Jerzy Owsiak odniósł się do tych słów na trwającym właśnie Woodstocku. – Pani Pawłowicz, niech pani spróbuje jednej jedynej rzeczy.... seksu. Niech pani spróbuje seksu – mówił ze sceny Akademii Sztuk Przepięknych. Dzięki temu poseł ma mieć m.in. „rozluźnione plecy”, „kwiat we włosach”, i przy okazji „w głowie też się może poukładać”. Na koniec Owsiak powtórzył jeszcze raz – Niech pani spróbuje seksu. W internecie znalazły się jednak osoby, które skrytykowały żartobliwe słowa Owsiaka.
Komentator szybko jednak został "zgaszony".
23. Przystanek Woodstock kończy się dziś.

źródło: wprost.pl
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie
Trwa ładowanie komentarzy...