Przyszedł na SOR z rozcięta nogą. Chwilę później personel uciekał przed nim w popłochu

Jeden z pacjentów w Jaśle wpadł w szał. Mężczyzna zdemolował gabinet zabiegowy Szpitalnego Oddziału Ratunkowego (fotografia poglądowa). fot. Sebastian Rzepiel / Agencja Gazeta
Tej nocy długo nie zapomną pacjenci i pracownicy szpitala w Jaśle, obecni na Szpitalnym Oddziale Ratunkowym. Nic nie zapowiadało, że zostaną świadkami demolki, którą urządzi 31-letni mężczyzna poszukujący pomocy medycznej. Sprawę opisał lokalny portal Jaslo4u.


Mężczyzna został przywieziony na SOR karetką w związku z raną nogi. Gdy około 3 w nocy rozpoczęły się badania diagnostyczne, 31-latek wpadł w furię. "SOR wygląda jak rzeźnia. W sali zabiegowej pacjent zdewastował drzwi, powyrywał klamki, przesunął stół operacyjny. Pracuje 22 lata i jeszcze takiego ataku agresji nie widziałem" – powiedział portalowi Jaslo4u Michał Burbelka, dyrektor jasielskiego szpitala.

Nikt z personelu medycznego nie spodziewał się, że 31-letni mężczyzna, który trafił minionej nocy do Szpitalnego Oddział...

Opublikowany przez Jasielski Portal Informacyjny Jaslo4U.pl na 6 sierpnia 2017
Personel medyczny zabarykadował drzwi, by dla bezpieczeństwa odizolować agresywnego 31-latka od innych ludzi. "Musieli uciec, bo by ich po prostu pozabijał" – mówi dyrektor Burbelka.

Do agresywnego pacjenta przyjechała policja. 31-latek będzie miał teraz trochę czasu na rozmyślania w areszcie. Okazało się, że mężczyzna miał we krwi niemal 4 promile alkoholu.

źródło: Jaslo4u.pl
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...