Przyszedł na SOR z rozcięta nogą. Chwilę później personel uciekał przed nim w popłochu

Jeden z pacjentów w Jaśle wpadł w szał. Mężczyzna zdemolował gabinet zabiegowy Szpitalnego Oddziału Ratunkowego (fotografia poglądowa). fot. Sebastian Rzepiel / Agencja Gazeta
Tej nocy długo nie zapomną pacjenci i pracownicy szpitala w Jaśle, obecni na Szpitalnym Oddziale Ratunkowym. Nic nie zapowiadało, że zostaną świadkami demolki, którą urządzi 31-letni mężczyzna poszukujący pomocy medycznej. Sprawę opisał lokalny portal Jaslo4u.


Mężczyzna został przywieziony na SOR karetką w związku z raną nogi. Gdy około 3 w nocy rozpoczęły się badania diagnostyczne, 31-latek wpadł w furię. "SOR wygląda jak rzeźnia. W sali zabiegowej pacjent zdewastował drzwi, powyrywał klamki, przesunął stół operacyjny. Pracuje 22 lata i jeszcze takiego ataku agresji nie widziałem" – powiedział portalowi Jaslo4u Michał Burbelka, dyrektor jasielskiego szpitala.

Nikt z personelu medycznego nie spodziewał się, że 31-letni mężczyzna, który trafił minionej nocy do Szpitalnego Oddział...

Opublikowany przez Jasielski Portal Informacyjny Jaslo4U.pl na 6 sierpnia 2017
Personel medyczny zabarykadował drzwi, by dla bezpieczeństwa odizolować agresywnego 31-latka od innych ludzi. "Musieli uciec, bo by ich po prostu pozabijał" – mówi dyrektor Burbelka.

Do agresywnego pacjenta przyjechała policja. 31-latek będzie miał teraz trochę czasu na rozmyślania w areszcie. Okazało się, że mężczyzna miał we krwi niemal 4 promile alkoholu.

źródło: Jaslo4u.pl
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...
[b]Naklejką w naklejkę "Gazety Polskiej"![/b] Dostań za darmo lub sobie wydrukuj

Naklejką w naklejkę "Gazety Polskiej"! Dostań za darmo lub sobie wydrukuj

Joanna Scheuring-WielgusJoanna Scheuring-Wielgus

Procedowany projekt ustawy o powołaniu Komisji, która ma się zająć problemem pedofilii, to nic innego jak ściema, zasłona dymna i pozorowane działanie. Po pierwsze od tej komisji de facto nic nie zależy, nie ma żadnych sprawczych kompetencji, które pozwoliłyby na penalizowanie przestępców seksualnych, którzy dopuszczają się czynów seksualnych na niepełnoletnich.

Mazurek przyłapana na zdjęciu z Berlusconim. [b]Polacy nie zostawili na niej suchej nitki[/b]

Mazurek przyłapana na zdjęciu z Berlusconim. Polacy nie zostawili na niej suchej nitki